Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Kauno „Žalgirio“ ekipa namuose 104:72 (31:24, 22:17, 30:14, 21:17) sutriuškino „Alytaus“ komandą.

Nuo pat rungtynių pradžios priekyje buvo aikštelės šeimininkai, kurie sužaidus 6 minutes pirmavo – 17:10. Svečiai nesiruošė lengvai paleisti kauniečių ir priartėjo iki 15:17. Vis dėlto „Žalgirio“ ekipa iki kėlinuko pabaigos sugebėjo susigrąžinti turėtą 7 taškų pranašumą – 31:24.

Antrajame ketvirtyje šalies čempionai surengė spurtą 8:1 ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą – 41:31. Per likusį laiką žalgiriečiai dar šiek tiek padidino savo persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo – 53:41.

Trečiąjį kėlinuką „Žalgiris“ pradėjo spurtu 7:0 bei įgijo 20 taškų pranašumą – 61:41. „Alytaus“ krepšininkai buvo sumažinę deficitą iki 18 taškų – 49:67, tačiau kauniečiai greitai vėl atstatė turėtą persvarą ir po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo rezultatu – 83:55.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas. Per jį antruoju penketu rungtyniavę kauniečiai dar labiau padidino savo persvarą ir susitikimą laimėjo rezultatu – 104:72.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 33 (24 min. 10/12 dvitaškiai, 11 atk. kam.), Mantas Kalnietis 19 (7 rez. perd.), Artūras Milaknis 12 taškų.

„Alytus“: Vilius Gabšys 22 (4/10 tritaškiai), Andrius Aleksandrovas 16, Nerijus Varnelis 15 taškų (9 atk. kam.).