Keturioliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, kurie svečiuose 93:72 (21:21, 27:17, 22:22, 23:12) įveikė Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Vilniečiai nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir iki ketvirčio vidurio išlaikė nedidelę persvarą. Įpusėjus kėliniui Milko Bjelica dvitaškiu padidino svečių persvarą iki penkių taškų (12:7), tačiau likus žaisti dvi minutes Martynas Mažeika baudos metimais atstatė pusiausvyrą - 16:16. Nors po Artūro Jomanto tritaškio „Lietuvos ryto“ persvara buvo pasiekusi penkis taškus (21:17), aikštės šeimininkai baigė ketvirtį spurtu 5:0 ir po pirmojo kėlinio rezultatas lygus - 21:21.

Antrąjį kėlinį dvitaškiais pradėjo Paulius Morkeliūnas ir Valdas Vasylius (25:21), tačiau pagrindinius žaidėjus pasitelkęs „Lietuvos rytas“ į tai atsakė spurtu 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai - 27:25. Sėkmingai į žaidimą įsijungęs Justas Sinica baudos metimais buvo padidinęs svečių pranašumą iki rekordinio (37:28), tačiau Deivido Gailiaus tolimas metimas netrukus vėl priartino „Neptūno“ klubą prie varžovų - 37:31. Ketvirtį dvitaškiu baigė M.Bjelica ir „Lietuvos rytas“ ketvirtį baigė pirmą kartą įgydamas dviženklę persvarą - 48:38.

Po didžiosios pertraukos klaipėdiečiai sugebėjo grąžinti intrigą. Po M.Mažeikos dvitaškio sužaidus tris minutes „Neptūno“ deficitas sumažėjo iki keturių takų - 46:50. Nors po Donato Zavacko tolimo metimo šalies vicečempionų persvara vėl buvo išaugusi iki dviženklės (67:55), V.Vasyliaus pastangų dėka „Neptūnas“ dar kartą priartėjo - 67:60. Kėlinį tritaškius baigė Steponas Babrauskas, kuris vėl grąžino svečiams dviženklį pranašumą - 70:60.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkams kurį laiką dar pavyko neleisti varžovams įgyti lemiamos persvaros, tačiau paskutinėmis mačo minutėmis „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 11:2 ir iškovojo pergalę triuškinančiu rezultatu - 93:72.

„Neptūnas“: V.Vasylius 21 (dvitaškiai 6/9, 6 atk. kam.), M.Mažeika 15 (dvitaškiai 2/10), D.Gailius 14 (dvitaškiai 2/7), P.Morkeliūnas 10 (6 atk. kam.), A.Eitutavičius 9 (7 atk.kam., 6 rez. perd.).

„Lietuvos rytas“: M.Petravičius 24 (baudos 12/13, 15 atk. kam.), S.Babrauskas (tritaškiai 3/5) ir J.Sinica - po 12, M.Bjelica, Ch.Eidsonas (6 rez. perd.), D.Zavackas ir A.Jomantas - po 9.