Eurolygos TOP-16 etapo rungtynėse Belgrado „Partizan“ ekipa palaikoma beveik 23 tūkst. gerbėjų minios rezultatu 63:56 (12:13, 14:16, 15:11, 22:16) palaužė iki tol be pralaimėjimų žengusį Atėnų „Panathinaikos“ klubą.

Susitikimo pradžioje abejoms komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Po pirmųjų keturių minučių „Panathinaikos“ ekipa pirmavo 5 taškais (7:2), tačiau labiau atitrūkti graikams nepavyko. 7-ąją susitikimo minutę po Š.Jasikevičiaus tritaškio Atėnų klubas pirmavo 4 taškais, dar vėliau skirtumas tarp komandų visiškai ištirpo (13:12).

Antrojo ketvirčio pradžioje pirmą kartą į priekį išsiveržė „Partizan“ ekipa (14:13). Netrukus šeimininkų žaidimas ėmė strigti, o tuo pasinaudoję „Panathinaikos“ klubo krepšininkai pradėjo krautis persvarą. Po Kosto Tsartsario tritaškio graikų pranašumas išaugo iki dviženklio (27:17). Visgi prabėgus porai minučių „Partizan“ komanda stabilizavo padėtį ir svečių persvarą sumažino iki 3 taškų (26:29).

Po ilgosios pertraukos Belgrado ekipa pelnė 4 taškus iš eilės ir susigrąžino pranašumą (30:29). Per visą trečiąjį ketvirtį abi komandos buvo labiau susikoncentravusios į gynyba, o pirmaujantis klubas keitėsi šešis kartus. Prieš lemiamą kėlinuką dar niekas nebuvo aišku – „Partizan“ ekipa turėjo trapią vos vieno taško persvarą (41:40).

Mažą žingsnį pergalės link Belgrado komanda žengė jau ketvirtojo kėlinuko pradžioje. Po Žarko Rakočevičiaus ir Jano Vesely 4 pelnytų taškų „Partizan“ ekipos persvara padidėjo iki 5 taškų (45:40). „Panathinaikos“ klubo puolimas ėmė strigti, o „Partizan“ komandos pranašumas - didėti. Po J.Vesely dėjimo šeimininkai įgijo saugią dviženklę persvarą (55:44). Per likusį laiką svečiai dar bandė šeimininkams kibti į atlapus, tačiau nesėkmingai. „Partizan“ klubas atsilaikė ir iškovojo pergalę.

„Panathinaikos“ ekipos gynėjas Šarūnas Jasikevičius per aikštelėje praleistas 8 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), padarė 3 klaidas ir keturis kartus prasižengė. Lietuvis iš viso surinko -7 naudingumo balus.

Šiuo metu „Partizan“ ir „Panathinaikos“ klubai yra iškovoję po 4 pergales ir patyrę po vieną nesėkmę.

„Partizan“: S.Lasme ir U.Tripkovičius po 12, N.Veličkovičius 10, J.Vesely 9.

„Panathinaikos“: D.Diamantidis 21 (11/11 baudų), N.Pekovičius ir A.Fotsis (8 atk. kam.) - po 10, V.Spanoulis 9.