Vakar buvo sužaistos trejos Anglijos „Premier“ lygos 28-ojo turo rungtynės. Jose pergales iškovojo visos favoritėmis laikytos komandos – „Chelsea“, „Arsenal“ ir „Liverpool“.

Naujojo stratego iš Olandijos Guuso Hiddinko vadovaujami „Chelsea“ futbolininkai mače išvykoje su „Portsmouth“ diktavo savo sąlygas ir spaudė varžovus beveik visą laiką, bet vienintelį ir pergalingą įvartį pasiekė tik 79 minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Didier Drogba1:0.

Kiek lengviau reikalus tvarkyti sekėsi ne pačius geriausius laikus išgyvenančiai Londono „Arsenal“ ekipai, kuri susitikime svečiuose su WBA viską išsprendė dar pirmajame kėlinyje ir po dviejų Nicklaso Bendtnerio bei vieno Kolo Toure įvarčio šventė gražią pergalę rezultatu 3:1.

Savo pranašumą įrodė ir vilčių pakovoti dėl čempionų titulo dar nepraradę FC „Liverpool“ žaidėjai. Jie savo gimtajame „Anfieldo“ stadione 2:0 palaužė „Sunderland“ vienuolikę. Pergalę šeimininkams atnešė taiklūs Davido N'Gogo ir Yossi Benayouno smūgiai antrajame kėlinyje.

Visų antradienio rungtynių rezultatai ir statistika:

„Portsmouth“ – Londono „Chelsea“ 0:1 (0:0)

Įvartis: 79 min. D. Drogba 0:1.

WBA – Londono „Arsenal“ 1:3 (1:3)

Įvarčiai: 4 min. N. Bendtneris 0:1, 7 min. Ch. Bruntas 1:1, 38 min. K. Toure 1:2, 44 min. N. Bendtneris 1:3.

FC „Liverpool“ – „Sunderland“ 2:0 (0:0)

52 min. D. N’Gongas 1:0, 65 min. Y. Benayounas 2:0.

Šiandien bus žaidžiami likę septyni Anglijos „Premier“ lygos 28-ojo turo susitikimai.