Trečiąją pergalę Eurolygos TOP-16 etapo E grupėje iškovojo ir vietą tarp aštuonių geriausių turnyro komandų praktiškai užsitikrino Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa, kuri svečiuose 107:74 (31:16, 27:21, 23:19, 26:18) sutriuškino antrąją nesėkmę patyrusį Milano „Armani Jeans“ klubą su Mindaugu Katelynu.

Svečiai šiose rungtynėse dominavo aikštelėje nuo pat pirmosios susitikimo minutės ir Milano komandai nesuteikė net menkiausios vilties pagalvoti apie pergalę. Ketvirtajame kėlinyje „Tau Ceramica“ ekipos persvara perkopė trisdešimt taškų (93:60) ir svečiai iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 107:74.

14 minučių aikštelėje praleidęs M.Katelynas „Armani Jeans“ komandai pelnė 8 (dvitaškiai 4/4) taškus, atkovojo 4, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius bei sykį prasižengė.

„Armani Jeans“: H.Price'as 15 (tritaškiai 3/8), D.Hawkinsas 13 (baudos 8/10), L.Vitali 12, M.Katelynas ir P.Sow - po 8.

„Tau Ceramica“: T.Splitteris 19 (dvitaškiai 7/7, 7 atk. kam.), I.Rakočevičius 16 (tritaškiai 3/4), P.Mickaelas 16 (dvitaškiai 4/5), W.McDonaldas 13 (dvitaškiai 5/6), M.Teletovičius 12 (dvitaškiai 4/4), F. San Emeterio 11 (dvitaškiai 3/3).