Eurolygos TOP-16 varžybų G grupės rungtynėse Malagos „Unicaja“ (1 pergalė ir 3 pralaimėjimai) ekipa namuose 74:78 (17:18, 22:17, 19:16, 7:14, 9:13) po pratęsimo nusileido Belgrado „Partizan“ (3 ir 1) krepšininkams

Nors susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo Malagos krepšininkai, kurie sužaidus 4 minutes pirmavo 7:3, tačiau tada svečiai surengė spurtą 12:2 ir išsiveržė į priekį – 15:9. Iki kėlinuko pabaigos „Unicaja“ krepšininkams pavyko ištirpdyti varžovų pranašumą, kuris po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo vos 1 taškas – 17:18

Antrojo kėlinuko viduryje „Unicaja“ ekipa pirmaudama 31:29 surengė spurtą 6:0 bei atitrūko – 37:29. Iki ketvirčio pabaigos Serbijos čempionams pavyko per pusę sumažinti varžovų persvarą ir įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 4 taškai – 39:35.

Po didžiosios pertraukos sužaidus 3 minutes svečiai išsiveržė į priekį – 43:42. Netrukus „Unicaja“ krepšininkai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 46:45. Po šio epizodo sekė ispanų spurtas 10:0, kurio pagalba jie įgijo dviženklį pranašumą – 56:45. Per likusį laiką „Partizan“ ekipa sugebėjo šiek tiek sumažinti deficitą, kuris po trisdešimties žaidimo minučių siekė 7 taškus – 51:58.

Ketvirtajame kėlinuke likus žaisti 3 minutes „Partizan“ komanda po ilgokos pertraukos vėl išsiveržė į priekį – 64:63. M.Haislipas taikliu dvitaškiu vėl išvedė „Unicaja“ į priekį – 65:64. Po šio metimo 2 minutes nė viena ekipa nesugebėjo pelnyti taškų. Tylą nutraukė taiklus M.Tepičiaus baudos metimas, kuris išlygino rezultatą – 65:65. Per likusį laiką niekas taškų nepelnė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimą pradėjo R.Archibaldo taiklus baudos metimas – 66:65. Iškarto po jo sekė trys iš eilės „Partizan“ tritaškiai, kurie leido serbams atitrūkti – 74:66. Aikštelės šeimininkai neketino sudėti ginklų anksčiau laiko ir sugebėjo priartėti iki – 74:76. Rungtynių laikui artėjant į pabaigą „Unicaja“ žaidėjai buvo priversti pražangomis stabdyti varžovus, o šie tiksliai realizavę baudos metimus išsaugojo trapų pranašumą bei iškovojo pergalę.

„Unicaja“: Boniface'as N'dongas 14 (8 atk. kam.), Carlosas Cabezas 13, Robertas Archibaldas 12 taškų.

„Partizan“: Stephane'as Lasme 20 (8 atk. kam.), Novica Veličkovičius bei Urošas Tripkovičius (5/11 tritaškiai) po 17 taškų.