Dar vieną pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, kurioje rungtyniauja Žydrūnas Ilgauskas. Nesulaikomai rungtyniavusio LeBrono Jameso vedini „Cavaliers“ krepšininkai svečiuose 111:103 (25:27, 26:30, 35:25, 25:21) įveikė Milvokio „Bucks“ klubą.

Rungtynių didvyriu tapo L.Jamesas, kuris per 40 minučių pelnė 55 (dvitaškiai 8/18, tritaškiai 8/11, baudos 15/22) taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Ž.Ilgauskas aikštelėje praleido 27 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 11 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 1/3) taškų, atkovojo 6, perėmė 1ir prarado 2 kamuolius bei 4 sykius pažeidė taisykles.

23 taškus prie pergalės pridėjo Mo Williamsas.

Milvokio komandoje išsiskyrė Charlie Villanueva (26 tšk. ir 13 atk. kam.), Richardas Jeffersonas (17 tšk.) bei Charlie Bellas (15 tšk.).

„Cavaliers“ (42 pergalė ir 11 pralaimėjimų) ekipa tapo Rytų konferencijos lydere.

Beje, ketvirtajame šių rungtynių kėlinyje nebuvo išvengta nemalonaus incidento: „Bucks“ komandos lyderis Charlie Villanueva itin grubiai sustabdė „Cavaliers“ vidurio puolėja Andersoną Varejao, o šiam į pagalbą atskubėjęs lietuvis Žydrūnas Ilgauskas vos nekibo varžovui į atlapus –  žaidėjus išskyrė komandos draugai ir teisėjai. Tiesa, Ch. Villanueva nuo bausmės neišsisuko – krepšininkui buvo skirta diskvalifikacinė pražanga.