Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ ekipa namuose 60:106 (12:32, 13:24, 18:23, 17:27) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams.

Atkakli kova rungtynėse vyko tik pirmąsias 2 susitikimo minutes. Vilniečiams esant priekyje rezultatu 6:5 jie surengė spurtą 9:0 ir atotrūkį – 15.5. Per likusį laiką „Lietuvos ryto“ komanda sugebėjo surengti dar vieną spurtą ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių jau turėjo 20 taškų pranašumą– 32:12.

Antrajame ketvirtyje aikštelėje toliau dominavo sostinės krepšininkai, kurie po truputį didindami savo persvarą įpusėjus rungtynėms jau triuškino varžovus – 56:25.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 10:0 ir sumažino deficitą iki – 37:58. Po R.Kurtinaičio paprašytos minutės pertraukėlės šalies vicečempionai atsakė tokia pat sėkminga atkarpa 10:0 ir susigrąžino turėtą persvarą – 68:37. Per likusį laiką „Lietuvos ryto“ ekipa dar šiek tiek padidino atotrūkį, kuris po trisdešimties žaidimo minučių siekė 36 taškus - 79:43.

Ketvirtajame kėlinukas buvo tik formalumas, per kurį svečiams dar labiau pavyko padidinti savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas - 60:106.

„Sūduva“: Tomas Černickis 20, Justas Kaziliūnas 12, Andrius Čižikas 9 taškai.

„Lietuvos rytas“: Milko Bjelica 30 (15/17 dvitaškiai), A.Jomantas 20 (7 atk. kam. 5 rez. perd.), Justas Sinica 17 (4/7 tritaškiai), Martynas Gecevičius (1/6 tritaškiai) bei Mindaugas Lukauskis (14 min.) po 12 taškų.