Ukrainos superlygos taurės finalo rungtynėse Mariupolio „Azovmaš" ekipa, kurią treniruoja Rimantas Girskis bei kurioje rungtyniauja Simonas Serapinas ir Rolandas Jarutis 75:74 (16:16, 24:15, 17:22, 18:21) įveikė Kijevo "BC Kyiv" krepšininkus.

Likus žaisti 34 sekundes rezultatas buvo lygus 72:72. Tada C.Tuckeris pataikė iš vidutinio nuotolio ir išvedė „Kyiv“ ekipą į priekį – 74:72. Lemiamos „Azovmaš“ atakos metu R.Jarutis gavo kamuolį aikštelės krašte ir smeigė tritaškį - 75:74. Kijevo ekipa dar turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau J.Penno tolimas metimas skriejo pro šalį.

S.Serapinas per 25 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), tačiau atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

R.Jarutis 23 žaidimo minutes įmetė 6 taškus (0/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo atitinkamai 23 ir 20 taškų surinkę Khalidas El-Aminas (7/13 tritaškiai) bei Dijonas Thompsonas.

Pralaimėjusiems buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" aukštaūgis Kenanas Bajramovičius pelnė 17 taškų (10 atk. kam.), Artūras Drozdovas - 14, Clay'us Tuckeris - 13, Jamesas Pennas - 12 taškų.

Žemiau pateiktame video pamatysite paskutines 73 susitikimo sekundes.