Eurolygos „Top-16“ etapo E grupės rungtynėse Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 108:90 (26:27, 29:19, 31:17, 22:27) nugalėjo Milano „Armani Jeans“ komandą, kurioje žaidžia Mindaugas Katelynas.

Pirmosiomis susitikimo minutėmis kiek geriau sekėsi „Armani Jeans“ klubui, kuris po Pape'o Sow dvitaškio pirmavo 4 taškais (6:2). Netrukus „Tau Ceramica“ ekipa išlygino rezultatą (8:8), o kitos atakos metu išsiveržė į priekį (11:8). Apylygis rezultatas išsilaikė iki kėlinuko pabaigos. Tiesa, minimalus pranašumas priklausė „Armani Jeans“ komandai (27:26).

Antrojo ketvirčio pradžioje italai dar bandė išsilaikyti priekyje, tačiau 16-ąją minutę po Sergi Vidalio tritaškio pranašumą susigrąžino „Tau Ceramica“ komanda (41:38). Po kelių minučių, po dar vieno taiklaus S.Vidalio tolimo metimo ispanai įgijo dviženklį pranašumą (50:40). Kėlinuko pabaigoje „Armani Jeans“ ekipos padėtį kiek pagerino M.Katelyno dvitaškis metimas, tačiau beviltiškai besigynusios Italijos komandos varžovai tebepirmavo 9 taškų skirtumu (46:55).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vėl įgijo dviženklę persvarą ir ją laikui bėgant tik didino. 26-ąją minutę „Tau Ceramica“ ekipa spurtavo 7:0 ir savo persvarą padidino net iki 21 taško (80:59). Per likusį kėlinuko laiką „Armani Jeans“ klubo žaidimas neatsigavo, o tuo pasinaudojusių ispanų pranašumas išaugo iki 23 taškų (86:63).

Lemiamo ketvirčio pirmosiomis minutėmis Milano komanda pelnė 8 taškus iš eilės ir kiek sumažino atotrūkį (71:86). Vis dėlto skylėta „Armani Jeans“ ekipos gynyba neleido italams pagalvoti apie pergalę ir „Tau Ceramica“ klubas vėl ėmė tolti. Susitikimo pabaigoje šeimininkai kiek atsipalaidavo gynyboje, bet anksčiau susikrautas pranašumas bei aktyvus žaidimas puolime padėjo „Tau Ceramica“ komandai iškovoti pergalę.

M.Katelynas iš viso aikštelėje praleido 13 minučių ir per šį laiką pelnė 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/3 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Tau Ceramica“ ir „Armani Jeans“ ekipos kol kas Eurolygos „Top-16“ etape yra iškovojusios po 2 pergales ir patyrusios po vieną pralaimėjimą.

„Tau Ceramica“: S.Vidali 26 (6/7 tritaškių, 5 rez. perd.), M.Teletovičius 19, I.Rakočevičius 17, P.Mickealas (9 atk. kam.) ir W.McDonaldas - po 14.

„Armani Jeans“: P.Sow 25, J.Thomas 18, D.Hawkinsas 14, L.Vitali 12.