Milano „Armani Jeans“ klubas iškovojo antrąją pergalę Eurolygos Top-16 varžybose, tik paskutinėmis dvikovos akimirkomis 62:60 (25:18, 13:17, 15:9, 9:16) palaužęs kovingai nusiteikusius Sopoto „Asseco Prokom“ krepšininkus.

Lenkijos klubas susitikimą pradėjo spurtu 7:0 ir neturkus pirmavo 10:2. Tačiau nepriekaištingai žaidęs H.Price'as pataikė tris tritaškius iš tiek pat galimų ir išvedė „Armani Jeans“ klubą į priekį 23:18. Svečiai iš Italijos turėjo nedidelį pranašumą, bet keli taiklūs „Asseco Prokom“ komandos šūviai iš toli ir antrojo kėlinuko pabaigoje jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau ilsėtis ekipos išėjo „Armani Jeans“ pirmaujant 38:34.

Po didžiosios pertraukos italai atrodė labiau pasitikintys savo jėgomis. Jie pamažu didino atotrūkį ir ketvirčio pabaigoje skirtumas tarp ekipų padidėjo iki dviženklio - 53:42. Tačiau šeimininkai nepasidavė. Paskutiniame kėlinuke D.Loganas ir P.Zamojski įmetė po tritaškį, D.Ewingas sumetė baudos metimus, o R.Burrellas galingai įkrovė iš viršaus ir lenkai išsiveržė į priekį - 54:53.

Likus kiek mažiau nei 6 minutėms nesportinę pražangą užsidirbo L.Vitali, o R.Burrelo baudos metimai grąžino lenkams pranašumą - 58:56. Tačiau italai netrukus išlygino rezultatą. Dvikovos nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis. D.Hawkinsas ir L.Vitali pataikė tik po vieną baudos metimą, bet lenkai klydo, todėl svečiams pavyko iškovoti pergalę - 62:60.