Įspūdingas Žydrūno Ilgausko žaidimas padėjo Klivlendo „Cavaliers“ klubui pratęsti pergalių seriją savo aikštelėje. Po čiurnos traumos į aikštelę sugrįžęs lietuvis pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, o „Cavaliers“ rezultatu 112:95 (26:26, 28:28, 29:19, 29:22) įveikė Los Andželo „Clippers“ ekipą ir iškovojo 22-ąją pergalę savo aikštelėje.

Ši pergalė lėmė „Rytų“ konferencijos vyriausiojo trenerio postą Mike'ui Brownui NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. M.Brownas tapo antruoju „Cavaliers“ treneriu, kuris vadovaus komandai „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. 1989 metais „Rytų“ konferencijos žvaigždžių rinktinę treniravo Lenny Wilkensas.

Į aikštelę grįžęs Ž.Ilgauskas per 28 su puse minutės surinko 20 (dvitaškiai 10/16, tritaškiai 0/1) taškų, atkovojo 11 kamuolių, 2 sykius suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį „Cavaliers“ ekipoje žaidė tik LeBronas Jamesas (25 tšk., 6 rez. perd. ir 7 atk. kam.) bei Maurice'as Williamsas (23 tšk.ir 6 rez. perd.).

„Clippers“ gretose išsiskyrė Ericas Gordonas ir Steve'as Novakas, kurių sąskaitose atitinkamai 27 ir 19 taškų.

„Cavaliers“ (36 pergalės ir 9 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje užima antrąją vietą.