Netikėta pergale Eurolygos „Top 16“ etapą pradėjo Milano „Armani Jeans“ ekipa, kuriai atstovauja Mindaugas Katelynas. Lietuvio klubas namuose 76:74 (23:20, 19:12, 20:21, 14:21) palaužė Pirėjo „Olympiacos“ klubą.

Aikštės šeimininkai dominavo beveik visas rungtynes ir kelis kartus buvo įgiję keturiolikos taškų persvarą, tačiau po didžiosios pertraukos žvaigždžių perpildytas „Olympiacos“ klubas pakilo į lemiamą šturmą ir likus žaisti pusantros minutės Nikola Vujčičius baudos metimais sumažino „Armani Jeans“ persvarą iki minimumo - 71:70.

Prasidėjusioje baudos metimų loterijoje neklydo nei aikštės šeimininkų vidurio puolėjas Pepe Sow, nei „Olympiacos“ gynėjas Lynnas Greeras (75:74), tačiau aikštės šeimininku dar vienu baudos metimu įtvirtino Jobei Thomas - 76:74.

11 minučių aikštelėje praleidęs M.Katelynas nugalėtojams taškų nepelnė (tritaškiai 0/1, baudos 0/2), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 varžovų pražangas, kartą suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Aikštės šeimininkų gretose rungtyniaujantis buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos gynėjas Hollisas Price'as per 23 minutes pelnė 5 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/5, baudos 2/2) taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Armani Jeans“: L.Vitali (tritaškiai 3/7) ir D.Hawkinsas (tritaškiai 3/8) - po 15, J.Thomas 14, M.Hallas 13 (6 atk. kam.), P.Sow 9 (7 atk. kam.).

„Olympiacos“: G.Printezis 22 (dvitaškiai 11/13), N.Vujčičius 10 (5 rez. perd,), T.Papaloukas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Y.Halperinas - po 7....J.Pargo 5 (20 min. dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/4, baudos 0/2).