Vakar atsakomosiose Anglijos „Carling Cup“ rungtynėse šalies čempionai „Manchester United“ futbolininkai savo aikštėje 4:2 (3:0) parklupdė antros pagal pajėgumą lygos „Derby County“ ekipą ir, atsirevanšavę už netikėtą nesėkmę 0:1 pirmajame mače, žengė į turnyro finalą.

„Raudonieji velniai“ visas savo problemas, galima sakyti, išsprendė dar pirmajame kėlinyje, kai pelnė tris įvarčius be atsako: 16 min. pasižymėjo Nani, 22 min. - Johnas O'Shea, o 34 min. - Carlosas Tevezas.

Tiesa, po pertraukos svečiai kiek sušvelnino skirtumą, bet intrigos atgaivinti ar tuo labiau išsigelbėti jiems nebepavyko.

„Derby County“ gretose du įvarčius 80 min. (iš 11 metrų baudinio) ir 90 min. pasiekė Gilesas Barnesas, o „Manchester United“ klubui ketvirtą įvartį dar pelnė Cristiano Ronaldo, pasiuntęs kamuolį į vartus 89 min. taip pat iš 11 metrų baudinio.

Priminsime, kad dėl antrojo kelialapio į „Carling Cup“ šiandien susigrums „Tottenham Hotspur“ ir „Burnley“ vienuolikės. Pirmąją komandų akistatą daugiau nei įtikinamai 4:1 laimėjo „Tottenham Hotspur“ žaidėjai.