Šį sezoną nė sykio Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nepralaimėjęs Kauno „Žalgiris“ savo arenoje iškovojo jau ir 12-ąją pergalę, rezultatu 111:53 (38:17, 25:16, 20:9, 28:11) sutriuškinęs absoliučius autsaiderius Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkus.

Kauniečiai galingai pradėjo susitikimą ir jau kėlinuko pabaigoje turėjo 23 taškų skirtumą - 32:9. Per pirmąjį kėlinuką žalgiriečiai 14/18 metimų iš žaidimo ir neturėjo didesnių problemų gynyboje. Pirmajame kėlinuke į aikštelę išbėgo 9 krepšininkai. Po pirmojo ketvirčio „Žalgiris“ pirmavo 38:17

Antrąjį kėlinuką pradėjo D.Šalengos prasiveržimas su pražanga, P.Jankūno ir A.Milaknio tritaškiai ir ekipas jau skyrė 30 taškų - 47:17. Kauniečiai ir toliau sėkmingai atakavo krepšį, o gynyboje nesusitvarkęs M.Kalvelis jau ketvirčio pabaigoje prasižengė penktąjį kartą bei paliko aikštelę. Antrąjį kėlinuką užbaigė A.Milaknio tritaškis ir dėjimas - 63:33.

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė. Skirtumas tarp komandų ir toliau augo, o sėkmingai rungtyniavęs T.Klimavičius didino „Žalgirio“ persvarą. Po trijų kėlinukų ekipas skyrė jau 41 taškas - 83:42.

Ketvirtajame kėlinuke žalgiriečiai ir toliau triuškino varžovus. Skirtumas tarp ekipų ir toliau didėjo, o pergalę kauniečiai iškovojo net 58 taškų skirtumu - 111:53.

„Žalgiris“: T.Klimavičius 27, M.Kalnietis 22 (dvitaškiai 8/8, 7 rez.perd., 3 blk.), A.Milaknis 20 (tritaškiai 6/6), P.Jankūnas 11, J.Mačiulis 10 (6 atk.kam., 8 rez.perd.), D.Šalenga 8, E.Žukauskas 6 (6 atk.kam.), P.Butkevičius 4 (8 atk.kam.), Ž.Janavičius 3.

„Sūduva“: M.Valukonis 15 (metimai 6/15, 5 kld., 4 blk.), M.Simonavičius 12 (tritaškiai 4/6), A.Čižikas 8 (tritaškiai 0/5), P.Knyza 7 (4 kld.), E.Kaupaitis 6, M.Kalvelis 5.

Ne ką sunkesnę pergalę iškovoji ir Alytuje žaidęs „Lietuvos ryto“ klubas. Be dviejų pagrindinių centrų Marijono Petravičiaus ir Michailo Anisimovo rungtyniavę vilniečiai sutriuškino šeimininkus „Alytaus“ krepšininkus net 108:79.