Argentinoje ir Čilėje rengiamo Dakaro ralio sutrumpinto šeštojo etapo automobilių varžybose ketvirtadienį lietuvių Aurelijaus Petraičio ir Antano Juknevičiaus ekipažas, lenktyniaujantis automobiliu „Oscar“, užėmė itin aukštą 20-ąją vietą.

Nugalėjo varžybų lyderis Kataro atstovas Naseras al Atijahas (BMW), tačiau už oficialaus maršruto nesilaikymą jis buvo diskvalifikuotas. Pergalė atiteko Pietų Afrikos atstovui Ženjeliui de Vijersui („Volkswagen“). Jis nuo 395 km iki 178 km organizatorių sutrumpintą greičio ruožą įveikė per 2 val. 12 min. 33 sek. Lietuviai jam pralaimėjo 1 val. 8 min. 48 sek.

Arūno Lekavičiaus ir Ramūno Kručkausko („Mitsubishi“) tarp 86 klasifikuotų ekipažų nebuvo.

Naujuoju lyderiu tapo Ž. De Vijersas. Antrąją vietą užimantis ispanas Karlosas Sainsas („Volkswagen“) atsilieka 7 min. 39 sek.

A. Petraitis ir A. Juknevičius bendrojoje įskaitoje iš 46-osios vietos pakilo į 33-iąją. Jie nuo lyderio atsilieka 15 val. 48 min. 46 sek.

Motociklų varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovai Mindaugas Slapšys (KTM) ir Balys Bardauskas ("Yamaha") užėmė atitinkamai 95-ąją ir 126-ąją vietas.

Nugalėjo prancūzas Sirilas Deprė (KTM) - 2 val. 3 min. 20 sek. Lietuviai jam pralaimėjo atitinkamai 1 val. 28 min. 51 sek. ir 3 val. 54 min. 46 sek.

Lyderiu išliko ispanas Markas Koma (KTM). Jis šeštajame etape finišavo antras. Antrąją vietą užima amerikietis Johanas Strytas (KTM). Jis nuo lyderio atsilieka 40 min. 29 sek.

M. Slapšys bendrojoje įskaitoje iš 81-osios vietos nukrito į 86-ąją. Jis nuo M. Komos atsilieka 11 val. 17 min. 7 sek. B. Bardauskas tarp 137 klasifikuotų motociklininkų yra 135-as (+34:29.13).

Ralio, kurį sudaro 14 etapų, dalyviai finišuos sausio 17 dieną Buenos Airėse.