Milano „Armani Jeans“ klubas, kuriame rungtyniauja Mindaugas Katelynas, netikėtai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 70:61 (13:20, 16:10, 20:23, 21:8) palaužė Madrido „Real“ ekipos krepšininkus.

Kaip ir tikėtasi, rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai iš Ispanijos, kurie po pirmojo kėlinuko pirmavo 7 taškais (20:13). Vėliau „Armani Jeans“ ekipa pagerino savo gynybą ir iki antrojo ketvirčio pabaigos sugebėjo „Real“ komandos persvarą sumažinti iki vieno taško (29:30).

Po ilgosios pertraukos Madrido klubas kiek atitrūko. 27-ąją rungtynių minutę ispanai pirmavo jau 10 taškų (46:36), tačiau Milano ekipa nesiruošė pasiduoti. Iki ketvirčio pabaigos „Armani Jeans“ klubas atotrūkį sumažino iki 4 taškų (49:53), o lemiamo kėlinuko pradžioje po Marco Mordentės tritaškio išsiveržė į priekį (54:53). Italams pergalę užtikrino mačo pabaigoje sužaista atkarpa 11:3 ir keturi iš eilės taiklūs M.Mordentės baudos metimai (71:60).

M.Katelynas iš viso aikštelėje praleido 17 minučių ir per jas pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau greitai surinko 4 pražangas.

Šiam susitikimui teisėjavo Romualdas Brazauskas.

Po šių rungtynių „Armani Jeans“ ekipa savo sąskaitoje turi 4 pergales ir 5 pralaimėjimus. Tiek pat pergalių ir pralaimėjimų turi Stambulo „Efes Pilsen“ ir Belgrado „Partizan“ klubai.

Kitą savaitę „Armani Jeans“ komanda susigrums su šansų prasibrauti į Top-16 neturinčia Atėnų „Panionios“ ekipa, „Efes Pilsen“ susirems su „Real“, o „Partizan“ kausis su Maskvos CSKA. Jeigu turkai arba serbai sukluptų, Milano komandai pergalė prieš graikus garantuotų kelialapį į kitą etapą.

Tuo tarpu „Real“ ekipa šiuo metu yra iškovojusi 5 pergales ir patyrusi 4 pralaimėjimus. Jeigu ispanai nusileis „Efes Pilsen“ daugiau nei 14 taškų, o „Armani Jeans“ arba „Partizan“ iškovos pergalę, „Real“ grupėje iš antrosios vietos smuks į ketvirtą ir traukiant Top-16 burtus bus paskutiniajame krepšelyje.

„Armani Jeans“: M.Mordente 23 (5/6 tritaškių), M.Rocca 14, D.Hawkinsas 13.

„Real“: Q.Hosley 13, L.Bullockas 10, T.Van Den Spiegelis 9.