Antrąją pergalę į savo sąskaitą FIBA Europos Iššūkio taurės turnyre įsirašė „Šiaulių“ komanda, kuri namuose po sudėtingos kovos 77:75 (17:19, 27:21, 14:18, 19:17) įveikė dvi pergales turinčią Limasolio AEL ekipą.

Nuo pat susitikimo pradžios vyko atkakli kova ir nė vienai ekipai nepavyko išsiveržti į priekį. Po S.Kuzminsko ir G.Kadžiulio baudos metimų „Šiauliai“ išsiveržė į priekį 11:8, bet ketvirčio pabaigoje D.Mitchellas pelnė 5 taškus paeiliui bei išvedė į priekį Kipro komandą 19:17.

Antrąjį kėlinuką „Šiauliai“ pradėjo spurtu 10:1 ir įgijo 7 taškų persvarą (27:20). Bet ekipos naujokas S.Hannahas padarė 4 klaidas iš eilės, o tuo pasinaudoję varžovai spurtavo ir po 5 iš eilės H.Mujezinovičiaus taškų susigrąžino persvarą 36:34. Kėlinuko pabaigoje G.Vileitos metimas išlygino rezultatą (40:40), o ilsėtis ekipos išėjo "Šiauliams" pirmaujant 44:40.

Po didžiosios pertraukos Kipro krepšininkai spurtavo ir kėlinuko viduryje AEL pirmavo 51:48. G.Kadžiulio tritaškis su pražanga sugrąžino „Šiauliams“ persvarą (58:57), bet po trijų kėlinukų rezultatas buvo lygus - 58:58.

Ketvirtajame kėlinuke sėkmingai žaidė V.Volkus, kuris pataikė tritaškį ir padidino šiauliečių pranašumą iki 7 taškų (71:64). Tačiau tolimu metimu atsakė ir itin sėkmingai žaidęs H.Mujezinovičius, kuris sumažino deficitą iki 3 taškų (71:74). Kovingai žaidę svečiai paskutinę susitikimo minutę išlygino rezultatą, bet paskutinis V.Praškevičiaus metimas buvo tikslus ir „Šiauliai“ iškovojo pergalę 77:75.

„Šiauliai“: G.Kadžiulis 19 (5 rez.perd.), V.Praškevičius 12, A.Šležas (4 rez.perd., 4 per.kam.) ir V.Volkus - po 11, S.Kuzminskas 10 (6 atk.kam.).

AEL: H.Mujezinovičius 21 (5 atk.kam.), Q.Tayloras 15, M.Dozetas 14, D.Mitchellas ir L.Blanchardas (11 atk.kam.) - po 10.

Pirmojo turo rungtynėse „Šiauliai“ buvo sutriuškinti Kipre - 76:102.