Eurolygos B grupėje Nansi SLUC ekipa namie rezultatu 78:70 (24:22, 20:14, 12:18, 22:16) nugalėjo Tomo Pačėso treniruojamą Sopoto „Asseco Prokom“ klubą ir paliko Kauno „Žalgiriui“ šansus pakovoti dėl kelialapio į TOP 16 – tiesa, dabar mūsiškiams reikia ne tik įveikti abu šiuos varžovus, bet ir pralenkti juos pagal tarpusavio įmestų ir praleistų taškų santykį.

Ši prancūzų pergalė „Žalgiriui“ vis dar leidžia tikėtis įveikus šias dvi ekipas patekti į TOP 16 varžybas. Tiesa, jeigu „Žalgiris“ nugalės ir lenkus, ir prancūzus, o šie per likusius tris turus pergalių neiškovos, tarp visų trijų komandų skaičiuotųsi įmestų ir praleistų taškų santykis. „Asseco Prokom“ ekipa šiuo metu turi geriausią santykį (+26), „Žalgiris“ -10, o SLUC -16 taškų. Pavyzdžiui, „Žalgiriui“ užtektų nugalėti Lenkijos komanda 12 taškų, o Prancūzijos 13 taškų skirtumu.

Susitikimą kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmųjų 4 minučių pirmavo 8 taškais (12:4). Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir po pirmojo ketvirčio prancūzai pirmavo vos 2 taškais (24:22). Didžiąją antrojo kėlinuko dalį vyko atkakli kova, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką SLUC klubas kiek atitrūko (44:36).

Trečiajame ketvirtyje „Asseco Prokom“ ekipa atsigavo ir sumažino atotrūkį tarp komandų iki dviejų taškų (56:54). 31-ąją minutę T.Pačėso auklėtiniai pirmą kartą išsiveržė į priekį (57:56), tačiau netrukus prancūzai vėl susigrąžino persvarą. Iki rungtynių pabaigos likus vos minutei SLUC komanda pirmavo 2 taškais (72:70). Per likusį laiką lenkai taškų nepelnė ir Nansi ekipa šventė pergalę.

SLUC ir „Asseco Prokom“ klubai kol kas Eurolygoje yra iškovoję po 2 pergales ir patyrę po 5 pralaimėjimus.

SLUC: M.Morandais 18, J.Coxas 16, C.Julianas 13 (14 atk. kam.), L.Wilsonas 12 (9 atk. kam.).

„Asseco Prokom“: D.Loganas 22, D.Ewingas 17, P.Burke (9 atk. kam.) ir R.Burrellas (9 atk. kam.) - po 14.