Trečiąją pergalę Eurolygos D grupėje iškovojo Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija) krepšininkai, kurie namuose 74:67 (28:19, 11:18, 15:17, 20:13) įveikė Mindaugo Katelyno Milano „Armani Jeans“ (Italija) klubą.

Susitikimą gerokai sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po septynių Kaya Pekerio taškų sužaidus tris minutes pirmavo 9:1. Savo persvarą turkai išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos ir po pirmųjų dešimties minučių „Efes Pilsen“ turėjo devynių taškų persvarą - 28:19.

Visgi antrajame kėlinyje Italijos ekipa pradėjo mažinti savo deficitą, o trečiajame ketvirtyje sužaidus tris minutes Michaelas Hallas dvitaškiu pirmą kartą išvedė į priekį „Armani Jeans“ ekipą. Visgi pačioje ketvirčio pabaigoje „Efes Pilsen“ laimėjo trijų minučių atkarpą 10:1, o Milošas Vujaničius ir Charlesas Smithas vėl grąžino pranašumą aikštės šeimininkams - 54:50.

Lemiamą ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 10:2 ir vėl truputį atitrūko - 64:56. Nors svečiams buvo pravykę priartėti (66:63), „Efes Pilsen“ krepšininkams vėl pavyko susigrąžinti persvarą ir laimėti rungtynes rezultatu 74:67.

24 minutes aikštelėje praleidęs M.Katelynas pelnė 8 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 0/2) taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Efes Pilsen“: M.Vujaničius 20 (tritaškiai 4/6), K.Pekeris 19 (dvitaškiai 6/10, 9 atk. kam., 10 išprov. praž., 31 naud. bal.), Ch.Smithas 12, B.Thorntonas 10.

„Armani Jean“: M.Bulleri 14, M.Rocca 11 (8 atk. kam.), M.Mordente 9, M.Katelynas 8.