Šeštąją nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Elito“ divizione patyrė Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, kuri namuose 70:75 (19:20, 19:18, 9:16, 23:21) nusileido trečiąją pergalę iškovojusiai Ainaro Bagatskio treniruojamai „Valmiera“ komandai.

Iki rungtynių pabaigos likus porai minučių „Nevėžio“ deficitas siekė penkis taškus (62:67), o netrukus Povilas Šakinis tritaškiu jį dar labiau sumažino - 65:67. Visgi paskutinėmis mačo akimirkomis sėkmė lydėjo svečius iš Latvijos, kurie iškovojo pergalę rezultatu 75:70.

„Nevėžis“: P.Šakinis ir V.Dabkus - po 15, B.Veikalas 14 (8 atk. kam.), D.Šilinskis 10.

„Valmiera“
: I.Bankevicas 22, R.Clarkas 20 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), S.Amolinsas 11, I.Elliottas 9 (9 atk. kam.).

Du pagrindinės sudėties žaidėjus į „Žalgirį“ išsiuntęs „BC Kaunas Triobet“ klubas iškovojo pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Iššūkio“ taurės turnyre. Trečiadienį vykusiose B grupės rungtynėse kauniečiai namuose 78:69 (22:20, 17:14, 18:21, 21:14) įveikė Gulbenės „ASK/Buki“ komandą.

Nors iki susitikimo pabaigos likus trims minutėms Kauno klubas dar turėjo trijų taškų deficitą (66:69), rungtynes „BC Kaunas Triobet“ baigė spurtu 12:0, iškovojo septintąją pergalę turnyre bei išliko B grupės lyderiu.

„BC Kaunas Triobet“: V.Lipkevičius 20, P.Butkevičius 17 (16 atk. kam.), S.Vene 14 (8 atk .kam.), J.Ramanauskas 11, T.Rakauskas 8 (7 rez. perd.).

„ASK/Buki“: A.Jansonas 17 (8 atk. kam.), A.Bruninsas 13, U.Rudzitis 12 (dvitaškiai 6/7), A.Kazakas 11.

Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai tęsia sėkmingą pasirodymą SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Iššūkio“ taurės turnyre - sostinės klubas namuose 89:70 (13:24, 29:13, 27:19, 20:14) sutriuškino pirmąją nesėkmę patyrusią Rygos VEF komandą, iškovojo šeštąją pergalę ir įsitvirtino antroje A grupės pozicijoje.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Arvydas Šikšnius, kuris pelnė 20 (tritaškiai 4/8) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 9 varžovų pražangas.

Arnas Labuckas pridėjo 18, Grigorijus Šuchovtsovas - 12 (8 atk. kam.), Laurynas Samėnas - 10, Vilmantas Dilys ir Rokas Ūzas - po 9 taškus.

VEF klube pasižymėjo Evgenijus Kolesnikovas (18 tšk.), Edgaras Jeromanovas (17 tšk.) bei Maris Gulbis (16 tšk.).

Klaipėdos „Neptūnas“ 86:84 (22:21, 14:27, 20:24, 30:12) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“ ir SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyro B grupėje iškovojo šeštąją pergalę.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, bet sėkmingesnę atkarpą sužaidę klaipėdiečiai padidino persvarą iki 9 taškų (16:7). Tačiau šeimininkai pardėjo mažinti atsilikimą ir P.Joneliūno dvitaškis ketvirčio pabaigoje sumažino deficitą iki minimumo (21:22). Antrajame kėlinuke marijampoliečiai perėmė iniciatyvą ir po Š.Kulevičiaus tritaškio padidino pranašumą iki dviženklio (45:34).

Dviženklį pranašumą šeimininkai turėjo iki ketvirtojo kėlinuko. Bet agresyviau gintis pradėję ir tarsi pabudę „Neptūno“ krepšininkai išprovokavo T.Černeckio prtažangą, o spurtavę 8:0 sumažino atsilikimą iki 5 taškų (73:78). V.Vasyliaus ir D.Gailiaus dvitaškiai bei taiklūs O.Kurausko baudos metimai likus žaisti 1:45 minutes sumažino „Neptūno“ atsilikimą iki 1 taško - 81:82.

Likus žaisti pusę minutės tolimą metimą pataikė O.Kurauskas, kuris išvedė „Neptūną“ į priekį 86:84, o M.Kalvelis prametė abu baudos metimus ir padovanojo pergalę svečiams.

„Sūduva“: M.Runkauskas 23 (5 rez.perd.), Š.Kulevičius 16, M.Kalvelis 13, P.Joneliūnas 12 (6 atk.kam.), J.Kaziliūnas 9, M.Valukonis 6 (8 atk.kam.).

„Neptūnas“: V.Vasylius 22 (10 atk.kam.), E.Dainys 17 (4 rez.perd.), D.Gailius 15 (9 atk.kam.), A.Eitutavičius 12.

Ketvirtąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos Iššūkio taurės turnyro B grupėje iškovojo Kauno „Aisčių“ krepšininkai, kurie savo aikštelėje įtikinamu rezultatu 77:59 (26:14, 13:9, 14:24, 24:12) nugalėjo Liepojos „Lauvas“ komandą.

Lietuviai įtikinamą pranašumą įgijo dar pirmajame kėlinuke, kai po 5 P.Beliavičiaus taškų „Aisčiai“ pirmavo 24:11. Kauniečiai visą laiką turėjo pranašumą savo pusėje, tačiau trečiajame kėlinuke pateko į duobę. Nors likus 2 minutėms „Aisčiai“ turėjo 15 taškų persvarą, latviai spurtavo 9:0 ir prieš lemiamą ketvirtį padidino intrigą - 47:53. Tačiau sėkmingai žaidęs T.Rinkevičius rinko taškus Kauno komandai ir padėjo jai iškovoti įtikinamą pergalę 77:59.

„Aisčiai“: T.Rinkevičius 21 (6 atk.kam.), D.Motiejūnas 18 (6 atk.kam.), E.Dimša 11 (13 atk.kam.), D.Gvezdauskas 8, P.Beliavičius 7.

„Lauvas“: C.Nashas 10, A.Pavlovas, U.Vilums ir V.Pusaudzis - po 9.