Europos taurės turnyro E grupės, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Lietuvos rytas“, kovas pergalingai pradėjo du lietuvius savo gretose turintis Mariupolio „Azovmash“ klubas, kuris namuose, po pratęsimo 92:90 (23:14, 23:27, 20:21, 11:15, 15:13) palaužė Kalisės „Gran Canaria“ (Ispanija) krepšininkus.

Beveik 27 minutes praleidęs Simonas Serapinas pelnė vos 2 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 0/3) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą ir sykį pažeidė taisykles.

T.Delininkaitis rungtynėms registruotas nebuvo.

Nugalėtojams 23 taškus Khalidas El-Aminas (7 rez. perd.), 21 - Thomasas Van den Spiegelis (6 atk. kam.), Marcas Salyersas, 14 - Dijonas Thompsonas (9 atk. kam.).

Ispanijos klubo gretose išsiskyrė Carlas Englishas (28 tšk.), Melvinas Sandersas (20 tšk.) bei Jamesas Augustine'as (11 tšk.).

E grupėje pirmauja Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas, kuris namuose 95:74 sutriuškino Vilerbano „Asvel“ ekipą.