LKL lygos dvikovos, kurioje grumėsi lyderis Kauno „Žalgiris“ ir turnyrinės lentelės apačioje esantis Kauno „Aisčių“ klubas, nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. Po atkaklios kovos rezultatu 84:71 (14:29, 22:11, 19:19, 29:12) pergalę iškovojo tris kėlinukus besivejančio vaidmenyje buvęs „Žalgiris“.

Susitikimą kur kas geriau pradėjo vos aštuonis žaidėjus registravęs „Aisčių“ klubas. Prabėgus pirmosioms 2 minutėms po Egidijaus Dimšos dvitaškio „Aisčių“ komanda priekyje buvo 7 taškais (11:4). Dar po poros minučių „Žalgirio“ varžovai turėjo jau 11 taškų pranašumą (19:8). Netrukus šeimininkai dar labiau padidino tempą ir po Ernesto Ežerskio dvitaškio pirmavo jau 15 taškų skirtumu (27:12). Toks pat atotrūkis tarp komandų išliko ir po viso pirmojo kėlinuko (29:14).

Antrojo ketvirčio pradžioje „Aisčių“ persvara išaugo iki 20 taškų (35:15). Visgi netrukus „Žalgiris“ atsigavo ir ėmė mažinti varžovų persvarą. Po dviejų iš eilės Jono Mačiulio dvitaškių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų (38:32). Iki ilgosios pertraukos „Žalgiris“ dar labiau priartėjo prie „Aisčių“. (36:40).

Grįžę po pertraukos „Aisčiai“ kiek atsigavo ir padidino savo persvarą iki 9 taškų (48:39), tačiau netrukus „Žalgiris“ spurtavo 8:0 ir visiškai priartėjo prie savo varžovų (47:48). Vėliau šeimininkai atsigavo ir atotrūki tarp komandų kiek padidino (55:49). Prieš lemiamąjį ketvirtį ekipas skyrė 4 taškai (59:55).

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje Tomas Masiulis po labai ilgos pertraukos dviem taikliais baudos metimais išlygino rezultatą (59:59). Netrukus „Aisčiai“ vėl buvo išsiveržę į priekį, tačiau 36-ąją mačo minutę Mantas Kalnietis taikliu tolimu metimu išvedė „Žalgirį“ į priekį (69:67). Tuomet „Aisčių“ ekipos žaidėjai visiškai palūžo, o „Žalgiris“ spurtavo 12:0 (81:67). Iki susitikimo pabaigos favoritai savo persvarą padidino iki 13 taškų (84:71).

„Žalgris“ kol kas laimėjo visas 8 rungtynes, tuo tarpu „Aisčių“ komanda sužaidė 7 susitikimus ir iš jų laimėjo vos 1.

„Žalgiris“: J.Mačiulis 21, M.Kalnietis 19, T.Klimavičius 12 (12 atk. kam.), D.Šalenga 10.

„Aisčiai“: P.Beliavičius 13, E.Ežerskis ir D.Motiejūnas (7 atk. kam.) - po 12.