„Šiaulių“ krepšininkai iškovojo sudėtingą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse, išvykoje tik po atkaklios kovos 93:83 (39:23, 12:26, 15:16, 27:18) įveikę turnyro lentelės kaimynus Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus. Šiauliečiai iškovojo penktąją pergalę šį sezoną.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šiauliečiai, kurie jau pirmojo kėlinuko viduryje pirmavo 24:7. Vis dėlto išlaikyti didelio skirtumo svečiams nepavyko, o antrajame kėlinuke M.Mažeikos ir A.Eitutavičiaus vedami klaipėdiečiai laimėjo atkarpą 16:2 ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų (41:44). Prieš pat kėlinuko pabaigą M.Mažeikos tritaškis išvedė į priekį „Neptūną“ (47:46), bet ilsėtis ekipos išėjo "Šiauliams" pirmaujant 51:49.

Atkakli kova tęsėsi ir po didžiosios pertraukos. Paskutinę trečiojo kėlinuko minutę tritaškį įmetė A.Eitutavičius, kuris sumažino atsilikimą iki minimumo (65:66).

Paskutiniame kėlinuke vieną tritaškį įmetė G.Vileita, du – V.Praškevičius, o „Šiauliai“ išsiveržė į priekį 75:67. Du V.Volkaus tritaškiai padidino šiauliečių pranašumą iki dviženklio – 86:75, bet E.Dainys ir A.Eitutavičius įmetė po tritaškį ir likus 3 minutėms ekipas skyrė 5 taškai (81:86). Klaipėdiečiai dar turėjo galimybių, tačiau jų atakos baigdavosi klaidomis arba metimai skriejo pro šalį. Tuo tarpu šiauliečiai susigrąžino dviženklį pranašumą ir laimėjo susitikimą 93:83.

„Neptūnas“: M.Mažeika 29 (6 rez.perd.), D.Gailius 21 (7 atk.kam.), A.Eitutavičius 16 (5 rez.perd.), E.Dainys 9.

„Šiauliai“: G.Kadžiulis 28, S.Kuzminskas (13 atk.kam.) ir V.Praškevičius (6 atk.kam.) – po 16, V.Volkus 15 (9 atk.kam.).