Antrąją pergalę Eurolygos D grupėje iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri namuose 70:69 (21:20, 16:18, 19:15, 14:16) palaužė be pergalių liekančią Milano „Armani Jeans“ komandą, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas.

Paskutiniąją rungtynių minutę po Michaelio Hallo baudos metimų bei Luca Vitali tritaškio svečiai įgijo penkių taškų persvarą (69:64), tačiau „Real“ sugebėjo stebuklingai išsigelbėti bei, veikiausiai, bent kuriam laikui išsaugojo darbą vyriausiajam treneriui Juanui Plazai.

Paskutinę minutę Sergio Llullas pelnė du taškus, Felipe Reyesas tiksliai realizavo du baudų metimus, o po dar vienos italų klubo klaidos pergalę „Karališkajam“ klubui išplėšė Louisas Bullockas.

16 minučių aikštelėje praleidęs M.Katelynas pelnė 4 (dvitaškiai 2/4) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo varžovo pražangą, sykį prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

„Real“: F.Reyesas (9 atk. kam.) ir J.Massey - po 15, S.Llullas 11, A.Hervelle 10.

„Armani Jeans“: M.Hallas 21 (9 atk. kam.), D.Hawkinsas 13, J.Thomasas 9.