Dar nė sykio LKL šį sezoną nesuklupęs čempionas Kauno „Žalgiris“ be sergančių Loreno Woodso ir Rolando Alijevo bei traumuotų Ratko Vardos ir Willie Deane'o iškovojo sunkią pergalę Šiauliuose 76:66 (13:19, 11:14, 29:18, 23:15).

Šiauliečiai jau susitikimo pradžioje atrodė kur kas labiau norintys pergalės. Spurtavę 9:2 šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą (15:7) ir visą likusį kėlinuko laiką turėjo pranašumą savo pusėje. Tuo tarpu kauniečiai netaikliai atakavo krepšį, palikdavo skyles gynyboje ir po pirmojo kėlinuko atsiliko 13:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje pirmieji Ž. Janavičiaus taškai leido kauniečiams priartėti per 2 taškus (17:19), bet G.Vileita pataikė du tritaškius, o „Šiauliai“ spurtavo 10:1 ir pirmąsyk įgijo dviženklį pranašumą (29:18). Nieko įspūdingo „Žalgiriui“ nepavyko sukurti ir per likusį kėlinuko laiką, todėl ilsėtis ekipos išėjo „Šiauliams“ pirmaujant 33:24.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ parodė kitą savo veidą. J.Mačiulio ir P.Jankūno vedami kauniečiai kėlinuką pradėjo 9 taškais be atsako ir išlygino rezultatą (33:33). M.Kalniečio dėjimas išvedė į priekį „Žalgirį“ (35:34), bet du V.Praškevičiaus reidai su pražangomis grąžino pranašumą šeimininkams (40:35). Netrukus kauniečiai pradėjo taikliai atakuoti iš toli ir po trečiojo tritaškio iš eilės „Žalgiris“ buvo priekyje 49:47. Po trečiojo kėlinuko žalgiriečiai pirmavo 53:51.

Ketvirtajame kėlinuke žaidimo kontrolė priklausė kauniečiams. Šiauliečiams nepavyko mažinti skirtumo, nes jie arba klydo, arba metė pro šalį. Tuo tarpu žalgiriečiai pamažu didino persvarą ir P.Jankūno dvitaškis užbaigė rungtynes - 76:66.

„Šiauliai“: V.Stanevičius ir V.Praškevičius - po 13, A.Šležas ir G.Vileita - po 10, G.Maceina ir G.Kadžiulis (6 rez.perd.) - po 6.

„Žalgiris“: J.Mačiulis 17 (6 atk.kam., 4 rez.perd.), D.Šalenga 16, P.Jankūnas 15 (8 atk.kam.), Ž.Janavičius 10 (7 atk.kam., 6 rez.perd.), M.Kalnietis, T.Klimavičius ir T.Masiulis - po 5.