Ketvirtąją pergalę iš eilės Italijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas, kuris sekmadienį namuose 89:60 (22:6, 19:18, 28:18, 20:18) sutriuškino Feraros „Carife“ ekipą.

Vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo Rimantas Kaukėnas, kuris per 26 minutes surinko 17 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 1/5, baudos 6/6) taškų, atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir pats kartą pažeidė taisykles.

Kšištofas Lavrinovičius per 24 žaidimo minutes pelnė 12 (dvitaškiai 5/10, baudos 2/4) taškų, atkovojo 7 kamuolius, perėmė 2 ir prarado 6 kamuolius bei išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Henry Domercantas, 17 - Rimantas Kaukėnas, po 12 - Benjaminas Eze ir Kšištofas Lavrinovičius, 10 - Romainas Sato.

Trečiąją nesėkmę patyrusiame „Carife“ klube išsiskyrė Andre Collinsas (15 tšk.), Marco Allegretti (11 tšk.) bei Brianas Sacchetti (10 tšk.).