Vienintelėse penktadienio SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Estijos čempionas Tartu „Rock“ klubas savo sirgalių akivaizdoje 84:69 (16:22, 26:13, 16:21, 26:13) įveikė iki tol nepralaimėjusią Rygos ASK ekipą, kurią treniruoja Ramūnas Butautas.

Estijos komandos pranašumas ėmė ryškėti antrojo kėlinuko pabaigoje, kai Tanoka Beardas pataikė tritaškį, o „Rock“ ilsėtis išėjo turėdama 7 taškų persvarą (42:35).

Po didžiosios pertraukos T.Teinas tritaškiu metimu pirmą kartą padidino savo komandos pranašumą iki dviženklio (45:35), bet pikti latviai ėmė mažinti atsilikimą ir likus žaisti 3 minutes iki ketvirčio pabaigos Uvis Helmanis sumetė baudos metimus bei ištirpdė varžovų pranašumą iki minimumo (53:52). Prieš pat kėlinuko pabaigą rezultatas tapo lygus (56:56).

Tačiau estai nepalūžo. „Rock“ krepšininkai spurtavo 12:0 ir susigrąžino dviženklį skirtumą (68:56). Nors latviams kelis sykius pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio skirtumo, žaidimo kontrolė priklausė šeimininkams. Likus kiek daugiau nei 2 minutėms pirmą tolimą metimą pataikė G.Kullamae, o po T.Beardo dėjimo paskutinę minutę ekipas jau skyrė 17 taškų - 84:67.

„Rock“: A.Paade 19, T.Beardas 18 (12 atk.kam.), G.Tsintsadze 16 (10 rez.perd.), T.Teinas 15, J.Taltsas 9.

„ASK Riga“: C.Breweris 21 (7 atk.kam.), B.Šundovas 15, T.Marshas 14, A.Mažutis 5.