Eurolygos D grupės rungtynėse Stambulo „Efes Pilsen“ komanda svečiuose rezultatu 81:71 (20:17, 23:16, 22:16, 16:22) nugalėjo Milano „Armani Jeans“ ekipą, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas.

Favoritu laikytas „Efes Pilsen“ klubas pirmosiomis rungtynių minutėmis atsilikinėjo, bet netrukus išsiveržė į priekį. Tiesa, per pirmąjį kėlinuką turkams didesnės persvaros susikrauti nepavyko.

Vėliau Milano miesto komanda ėmė žaisti vis blankiau ir tuo pasinaudoję „Efes Pilsen“ ekipos krepšininkai ėmė tolti. Trečiojo ketvirčio pabaigoje po taiklaus Michailo Kakiouzio baudos metimo komandas jau skyrė 18 taškų (65:47). Visgi šeimininkai per paskutiniąsias dešimt minučių kiek priartėjo, tačiau rimčiau pakovoti dėl pergalės nebe sugebėjo.

M.Katelynas iš viso aikštelėje praleido 12 minučių ir per jas pelnė 1 tašką (0/1 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 4 kartus prasižengė.

Šiam susitikimui teisėjavo Romualdas Brazauskas.

„Efes Pilsen“ klubas iškovojo jau antrąją pergalę, tuo tarpu „Armani Jeans“ ekipa pergalės skonio dar nepajuto.

„Efes Pilsen“: M.Vujaničius 19 (6 kl.), B.Thorntonas 17 (4 per. kam.), Ch.Smithas 14 (5 atk. kam.), M.Kakiouzis 12, K.Gonlumas 10 (9 atk. kam.).

„Armani Jeans“: D.Hawkinsas 20, J.Thomasas 14, M.Mordente 13, M.Hallas 10 (6 atk. kam.).