SEB Baltijos krepšinio lygos Elito divizione Kėdainių „Nevėžis“ namuose tris kėlinukus priešinosi Vilniaus „Lietuvos rytui“, bet sostinės krepšininkai nenuolaidžiavo paskutiniame ketvirtyje ir iškovojo pergalę 83:62 (26:19, 19:14, 13:13, 25:16).

Vilniečiai sėkmingai pradėjo rungtynes, tris tritaškius iš eilės pataikęs Povilas Šakinis neleido svečiams atitrūkti (11:14). Vis dėlto kėlinuko pabaigoje Chuckas Eidsonas pataikė dvitaškį su pražanga ir padidino pranašumą iki dviženklio (23:13). Tačiau kėdainiečiai nepaleido „Lietuvos ryto“ ir po pirmojo kėlinuko turėjo 7 taškų deficitą 19:26.

Antrąjį kėlinuką savo sirgalių palaikomi kėdainiškiai pradėjo taikliomis atakomis ir sumažino „Lietuvos ryto“ persvarą iki minimumo (25:26). „Nevėžiui“ pavyko išlaikyti kelių taškų pranašumą iki kėlinuko pabaigos, bet tada vilniečiai staigiai spurtavo 9:0 ir susigrąžino dviženklį skirtumą (45:33).

Po didžiosios pertraukos situacija nesikeitė. „Lietuvos ryto“ krepšininkai turėjo dviženklį pranašumą, o „Nevėžio“ komanda neleido svečiams atitrūkti. Tiesa, mažinti skirtumo šeimininkams taip pat nepavyko. Gana nerezultatyvus ketvirtis baigėsi lygiu rezultatu 13:13, o po trijų ketvirčių „Lietuvos rytas“ pirmavo 58:46.

Paskutiniame kėlinuke "Lietuvos rytas" nusprendė sudėti visus taškus ant „i“ ir spurtavęs 15:2 įgijo 25 taškų pranašumą (73:48). Įsibėgėjusios „Lietuvos ryto“ šeimininkams stabdyti nepavyko. Vilniečiai nesunkiai rinko taškus ir vienu metu turėjo net 28 taškų pranašumą (78:50). „Lietuvos rytas“ iškovojo pergalę rezultatu 83:62.

„Nevėžis“: P.Šakinis 18 (6 atk.kam.), G.Leonavičius 13, P.Počiuipa 7, B.Veikalas, A.Viskontas ir Ž.Stankus - po 6.

„Lietuvos rytas“: M.Lukauskis ir M.Petravičius (7 atk.kam.) - po 17, Ch.Eidsonas 13 (7 atk.kam.), D.Zavackas 8, M.Nielsenas (6 atk.kam.) ir S.Babrauskas - po 7, M.Gecevičius 6,, B.Milisavljevičius 5 (6 rez.perd.).