Vakar Niukaslo „St. James' Park“ stadione buvo sužaistos pirmosios Anglijos „Premier“ lygos 10-ojo turo rungtynės, kuriose šeimininkai „Newcastle United“ futbolininkai rezultatu 2:1 palaužė „West Bromwich Albion“ vienuolikę ir, į savo sąskaitą įsirašę tik antrą pergalę šiame sezone, pakilo iš turnyrinės lentelės dugno.

Niukaslo ekipa sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau 9 minutę po Joey Bartono realizuoto vienuolikos metrų baudinio įsiveržė į priekį. Negana to, pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą 42 minutę puolėjas Obafemi Martinsas padvigubino šeimininkų persvarą.

Nors po pertraukos 65 minutę „WBA“ žaidėjas Ishmaelis Milleris ir sušvelnino rezultatą iki 1:2, svečiams nebepavyko nuveikti ką nors daugiau ir išplėšti bent lygiąsias.

Šiandien bus žaidžiami likę devyni 10-ojo turo mačai.