Vakar Italijoje buvo žaidžiami likę aštuoni „Serie A“ futbolo čempionato 8-o turo susitikimai. Pirmą pergalę pagaliau nuskynė Lietuvos rinktinės gynėjo Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“ klubas, namuose antrajame kėlinyje 2:0 palaužęs „Bologna“ vienuolikę.

Lietuvis į aikštę išbėgo 68-ą minutę, o įvarčius nugalėtojams pelnė: 63 min. G. Delvecchio, 73 min. C. Bellucci.

Iškovoję tris taškus genujiečiai turnyrinėje lentelėje pakilo iš pavojingos iškritimo zonos ir dabar užima 14-ą poziciją.

Netikėtai pasibaigė mačas Milane, kur charizmatiškojo portugalo Jose Mourinho muštruojami „Inter“ žaidėjai 0:0 nesugebėjo įveikti „Genoa“ vienuolikės. Po šių lygiųjų Italijos „Serie A“ lygoje įsivyravo trivaldystė – po 17 taškų savo kraityje turi „Udinese“, „Inter“ ir „Napoli“ komandos. Jiems ant kulnų lipa vos vienu tašku mažiau turintys „Fiorentina“ ir „Milan“ klubai.