Šeštadienį Škotijos "Premier" lygoje lietuviškasis Edinburgo "Hearts" klubas namuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su "Aberdeen" futbolininkais ir iškovojo 14-ąjį sezono tašką.

Tai buvo jau antrosios "Hearts" ekipos lygiosios šiemet.

Pirmąjį susitikimo įvartį 13-ąją minutę po Mariaus Žaliūko klaidos pelnė Darrenas Mackie. Vis dėlto "Aberdeen" komanda ilgiau pasidžiaugti turima persvara nespėjo - varžovus 21-ąją minutę nubaudė ir rezultatą išlygino Lee Wallace`as.

Edinburgo klube į aikštę nuo susitikimo pradžios išbėgo M.Žaliūkas bei Saulius Mikoliūnas, kurį 79-ąją minutę pakeitė Deividas Česnauskis. Audrius Kšanavičius žaidė nuo 86-osios minutės.

Pratrūko "Hearts" treneris C.Lazslo

Po rungtynių "Hearts" vyriausiasis treneris Csaba Laszlo puolė teisėjus, kurie, užfiksavę "Aberdeen" futbolininkų pražangą baudos aikštelėje, pakeitė nuomonę ir 11 m baudinio neskyrė.

Tokį C.Laszlo elgesį tirs Škotijos futbolo federacija.