Šiąnakt buvo sužaistos dar 6-erios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninės rungtynės. Jose dalyvavo ir visi trys Lietuvos krepšininkai, žaidžiantys šioje lygoje. Sėkmingiausiai pasirodė Linas Kleiza, kurio vedamas Denverio „Nuggets“ klubas svečiuose 106:92 (25:21, 37:22, 22:22, 22:27) parklupdė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Mūsiškis per 25-uias aikštėje praleistas minutes pelnė net 18 taškų (4/6 dvitaškių, 3 iš 4 tritaškių, 1/1 baudos metimas), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų  perdavimą, blokavo metimą ir kartą prasižengė. Beje, L. Kleiza pelnė visus paskutiniuosius septynis „Nuggets“ taškus.

Rezultatyviau už lietuvį Denverio ekipos (6 pergalės/1 pralaimėjimas) gretose žaidė tik 19 taškų surinkęs J. R. Smithas. Nene Hilario pridėjo 12, o Carmelo Anthony – 11 taškų.

„Clippers“ klubą (3/4) į priekį tempė 21 tašką pelnęs Cuttino Mobley, 17-a įmetęs Eric Gordon ir 11-a sukrapštęs Mike‘as Tayloras.

Pergalę nuskynė ir Klyvlendo „Kavalieriai“ su  Žydrūnu Ilgausku, kurie namuose 107:80 (25:25, 32:14, 27:20, 23:21) sutriuškino kitą „lietuvišką“ klubą – Vašingtono „Wizards“, kuriam atstovauja Darius Songaila.

Ž. Ilgauskas per 22 minutes įmetė 12 taškų (dvitaškiai 4/10, baudos 4/5), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir prasižengė 3 kartus.

„Cavaliers” ekipoje (3/5) pirmu smuiku griežė 26 taškus pelnęs LeBronas Jamesas. Jam neblogai talkino 15-a pridėjęs Maurice‘as Williamsas.

D. Songaila per 17 min. pelnė 2 taškus (dvitaškiai 0/5, baudos 2/2), perėmė 1 kamuolį, prasižengė ir suklydo po 2 kartus.

JAV sostinės  klubui (2/5) po 13 taškų pelnė Antonio Danielsas ir Antawnas Jamisonas, o Juanas Dixonas surinko 12 taškų.

Visų penktadienio rungtynių rezultatai:

Niujorko „Knicks“ – Naujojo Džersio „Nets“ 110:111 (35:35, 22:27, 21:28, 32:21)

Klyvlendo „Cavaliers“ – Vašingtono „Wizards“ 107:80 (25:25, 32:14, 27:20, 23:21)

Čikagos „Bulls“ – Milvokio „Bucks“ 112:104 (35:16, 19:19, 24:31, 17:29, 17:9, po pratęsimo)

San Antonijaus „Spurs“ – Majamio „Heat“ 93:96 (23:24, 22:25, 23:23, 25:24)

Los Andželo „Clippers“ – Denverio „Nuggets“ 92:106 (21:25, 22:37, 22:22, 27:22)

Los Andželo „Lakers“ – Oklahomos „Thunder“ 105:34 (30:22, 33:31, 24:22, 18:19)