Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai istorinėje dvikovoje susikovė su NBA lygoje rungtyniaujančia Ouklendo „Warriors“ ekipa. Po permainingos dvikovos lietuviai pralaimėjo rezultatu 106:126 (30:32, 15:33, 34:31, 27:30).

Pirmasis taškus „Warriors“ klubui pelnė Alas Harringtonas (2:0), tačiau į tai Mindaugas Lukauskis atsakė tritaškiu (3:2). Netrukus rezultatas tapo lygus (4:4), bet Stephene'as Jacksonas smeigė tritaškį iš išvedė savo komandą į priekį (7:4). Ketvirtąją susitikimo minutę po dviejų taiklių Chucko Eidsono baudos metimų „Lietuvos rytas“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (8:7).

Vėliau šeimininkai susigrąžino pranašumą ir po C.J.Watsono dvitaškio komandas skyrė jau 8 taškai (20:12). Septintą mačo minutę „Warriors“ ekipos pranašumas buvo dviženklis (24:14). Visgi „Lietuvos rytas“ nesiruošė pasiduoti ir sužaidę atkarpą 9:0 sumažino varžovų pranašumą iki minimalaus (23:24). Kitos atakos metu Ch.Eidsonas pataikė iš vidutinio nuotolio ir po ilgesnės pertraukos išvedė vilniečius į priekį (25:24). Vis dėlto po pirmojo kėlinuko priekyje buvo amerikiečiai (32:30).

Antrojo kėlinuko pradžioje „Lietuvos ryto“ žaidimas kiek užstrigo ir tuo pasinaudoję „Warriors“ ekipos krepšininkai išsiveržė į priekį (35:30). Tuo metu vilniečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus bei prasipylė klaidos. Tuo pasinaudojusi Oklendo miesto komanda po Corey Maggettes dvitaškio jau turėjo 11 taškų persvarą (43:32).

Antrojoje ketvirčio pusėje amerikiečiai ėmė krautis saugesnę persvarą, o vilniečių metimai ir toliau vienas po kito skriejo pro šalį (36:51). Iki pat kėlinuko pabaigos lietuviai niekaip neatrado savo žaidimo ir po pirmosios susitikimo pusės „Warriors“ klubo persvara buvo išaugusi iki 20 taškų (65:45).

Po ilgosios pertraukos grįžę lietuviai pelnė 5 taškus ir kiek sušvelnino „Warriors“ komandos persvarą (50:65). Dar vėliau Martynas Gecevičius pataikė dvitaškį bei vieną tolimą metimą ir atotrūkis sumažėjo iki 10 taškų (55:65). Po minutės pertraukėlės C.Maggette įdėjo kamuolį iš viršaus, tačiau į tai užsivedę vilniečiai atsakė dar 5 taškais (60:67).

27-ąją susitikimo minutę po Donato Zavacko perdavimo tritaškį pataikė M.Lukauskis ir varžovų persvarą sumažino iki 4 taškų (72:68). Artėjant kėlinuko pabaigai „Warriors“ klubas po kelių iš eilės sėkmingai surengtų atakų susigrąžino dviženklį pranašumą (81:70). Iki ketvirčio pabaigos amerikiečiai savo persvarą padidino iki 17 taškų (96:79).

Paskutinio kėlinuko pradžioje S.Jacksonas pataikė dvitaškį ir sugrąžino Oklendo klubui 20 taškų pranašumą (102:82). Įpusėjus ketvirčiui po Marijono Petravičiaus dvitaškio atotrūkis tarp komandų sumažėjo iki 16 taškų (92:108).

Per likusį mačo laiką abiejų ekipų žaidimas buvo panašus. Tiesa, „Lietuvos ryto“ krepšininkai dar vis bandydavo pasivyti varžovus (100:112), tačiau „Warriors“ klubo persvara buvo pernelyg didelė. Susitikimo pabaigoje šeimininkams pavyko dar šiek tiek padidini savo pranašumą ir iškovoti pergalę (126:106).

„Warriors“: S.Jacksonas 28, C.Maggette 17 (5 atk. kam.), B.Wrightas ir K.Azubuike (5 per. kam.) - po 15, C.J.Watsonas 12 (5 rez. perd.), D.Nelsonas 11 (8 atk. kam.), A.Biedrinis 10 (5 rez. perd.), A.Harringtonas 8, A.Randolphas 6, M.Belinelli (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir R.Turiafas - po 2.

„Lietuvos rytas“: Ch.Eidsonas 28 (9 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam.), M.Petravičius 22 (8 atk. kam.), M.Lukauskis 20, M.Nielsenas 11 (6 rez. perd.), M.Gecevičius 8 (5 atk. kam.), M.Bjelica 7, D.Zavackas ir M.Prekevičius - po 3, B.Milisavljevičius ir M.Anisimovas - po 2.