Vakar Niukasle buvo sužaistas paskutinis Anglijos „Premier“ lygos VIII-ojo turo susitikimas – rungtynės tarp vietos „Newcastle United“ ir „Manchester City“ futbolininkų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Mačas šeimininkams prasidėjo tiesiog tragiškai: 12 minutę į jų baudos aikštelę įsiveržęs brazilas Robinho buvo nugriautas gynėjo Habibo Beye, o teisėjas buvo negailestingas ir ne paskyrė 11 metrų baudinį, bet ir išvarė prasižengusįjį iš aikštės. Robinho koja nesudrebėjo ir kamuolys suspurdėjo „Newcatle United“ vartų tinkle – 1:0.

Tiesa, toks šaltas dušas nesugniuždė namuose rungtyniavusių „Newcatle United“ žaidėjų – jie pačioje pirmoje kėlinio pabaigoje po taiklaus puolėjo Shola Ameobi smūgio atstatė pusiausvyrą – 1:1.

Po pertraukos aikštėje ir toliau dominavo svečiai, bet  63 minutę dešimtiese kovoję „Newcastle United“ futbolininkai netikėtai išsiveržė į priekį – į savo vartus kamuolį po kampinio nukreipė Mančesterio ekipos gynėjas Richardas Dunne`as.

Vis tik „Manchester City“ pavyko išsigelbėti nuo pralaimėjimo - saugas Stephenas Irelandas pasinaudojo puikiu Robinho perdavimu ir 86 minutę išlygino rezultatą – 2:2.