JAV viešinti Europos krepšinio klubų Eurolygos čempionė Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Ramūnas Šiškauskas, draugiškose rungtynėse antradienį 78:86 (25:20, 22:18, 11:22, 20:26) nusileido Toronto „Raptors“ krepšininkams.

Maskvos komandoje rezultatyviausiai žaidė R. Šiškauskas. Jis per 38 min. pelnė 15 taškų (dvitaškiai 6/12, tritaškiai 0/2, baudos 3/3), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Erazemas Lorbekas surinko 14 taškų, Viktoras Chriapa įmetė 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Treidženas Langdonas ir Zoranas Planiničius pridėjo po 10 taškų.

„Raptors“ ekipoje Krisas Bošas pelnė 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, Chosė Manuelis Kalderonas įmetė 14 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, Džermeinas O'Nilas ir Andreja Barnjanis surinko po 11 taškų.

Pačioje rungtynių pradžioje traumą gavo CSKA kapitonas Matjažas Smodišas.

Po pirmojo kėlinio CSKA pirmavo 25:20, o antrojo ketvirčio pradžioje padidino savo pranašumą iki devynių taškų 30:21. Įpusėjus kėliniui, Toronto klubas sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 32:34, tačiau iki ilgosios pertraukos svečiai susigrąžino devynių taškų persvarą 47:38.

Trečiojo ketvirčio pradžioje po R. Šiškausko dvitaškio CSKA įgijo dviženklį pranašumą 49:38, bet ryžtingai nusiteikę „Raptors“ krepšininkai ėmė po truputį artėti. Laimėję atkarpą 7:0, aikštės šeimininkai sumažino skirtumą iki keturių taškų 45:44, o likus žaisti 2 min. 46 sek. iki kėlinio pabaigos, K. Bošas išlygino rezultatą 55:55. Prieš paskutinįjį ketvirtį jau pirmavo „Raptors“ - 60:58.

Ketvirtajame kėlinyje Toronto klubas padidino savo pranašumą iki 13 taškų 73:60. Likus žaisti šiek tiek mažiau nei 2 min., po dviejų T. Langdono baudų metimų komandas teskyrė vos keturi taškai 76:80, tačiau, likus 22 sek. iki finalo sirenos, dvi baudas pataikęs K. Bošas įtvirtino „Raptors“ pergalę 86:78.