Vakar draugiškame mače Lietuvos rinktinės varžovė 7-oje atrankos į 2010-ų metų pasaulio futbolo čempionatą grupėje Prancūzijos rinktinė Paryžiaus „Stade de France“ stadione draugiškose rungtynėse rezultatu 3:1 (1:1) įveikė Tuniso vienuolikę.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai 30 minutę po solo prasiveržimo įvartį pelnė Isaamas Jemaa. Tiesa, prancūzai ilgai nesnaudė ir dar iki pertraukos išlygino rezultatą – 40 minutę puikiu smūgiu iš toli pasižymėjo „Barcelonos“ puolėjas Thierry Henry.

Antrajame kėlinyje praėjus vos keturioms minutėms tas pats T. Henry išvedė savo komandą į priekį, o pergalę šeimininkams įtvirtino kitas snaiperis Karimas Benzema, pasiuntęs kamuolį į varžovų vartus 58 minutę.