Vašingtono „Wizards“ klubas, kuriame rungtyniauja Darius Songaila, Berlyne vykusiose „NBA Europe Live“ turo rungtynėse rezultatu 80:96 (9:36, 15:25, 22:15, 34:20) pralaimėjo Naujojo Orleano „Hornets“ ekipai.

D.Songaila, kiek netikėtai, susitikimą pradėjo startiniame penkete. Rungtynių pradžioje „Wizards“ ekipa neatrodė rimtai pasiruošusi: „Hornets“ klubas keletą kartų krovė kamuolį iš viršaus, pataikė sudėtingus metimus bei išsiveržė į priekį net 18:0. Tuomet iniciatyvos ėmėsi D.Songaila, kuris pirmasis Vašingtono komandai pelnė taškus (18:2). Netrukus „Wizards“ ekipos situacija kiek stabilizavosi (24:8). Visgi po pirmojo kėlinuko „Hornets“ komandos persvara siekė net 27 taškus (36:9).

Antrajame ketvirtyje Naujojo Orleano ekipa tęsė varžovų traiškymą. Po dar vieno Rasualo Butlerio tritaškio skirtumas padidėjo iki 38 taškų (47:9). Dar vėliau jis siekė jau 41 tašką (59:18). Ypač vangiai atrodė „Wizards“ klubo puolimas, kuriame vyravo pavieniai bandymai pelnyti taškus. Per ilgąją pertrauką vyriausiasis „Hornets“ ekipos treneris Byronas Scottas savo auklėtiniams žarstė komplimentus, kadangi Naujojo Orleano komanda priekyje buvo taškais 37 taškais (61:24).

Trečiajame kėlinuke Vašingtono ekipa pradėjo rodyti gyvybės ženklus, tačiau Naujojo Orleano klubo persvara buvo daugiau nei akivaizdi. Tuo metu „Hornets“ komandoje nesustabdomas buvo Jamesas Posey, kuris jau buvo pelnęs 17 taškų. Nepaisant visų „Wizards“ ekipos pastangų, po trečiojo ketvirčio Naujojo Orleano klubo persvara buvo vis dar milžiniška (76:46).

Per lemiamą kėlinuką vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Wizards“ komanda ir toliau bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau dauguma jų skriejo pro šalį. Situacijos pakeisti nepavyko ir D.Songailai. Per likusį laiką rezultatais ypač nepakito ir „Hornets“ klubas iškovojo nesunkią pergalę.

D.Songaila per aikštelėje praleistas 23 minutes pelnė 4 taškus (1/7 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei prasižengė 1 kartą.

„Hornets“: R.Butleris 20, J.Posey 17, H.Amstrongas (8 atk. kam.) ir P.Stojakovičius - po 10, Ch.Paulas 9 (11 rez. perd. per 20 min.).

„Wizards“: D.Johnsonas 19, D.Stevensonas 15, E.Thomasas 10.