Be trijų amerikiečių, P.Jankūno ir M.Kalniečio žaidęs Kauno „Žalgiris“ pergalingai pradėjo naująjį LKL sezoną - kauniečiai išvykoje po atkaklios kovos 104:97 (30:21, 27:27, 23:24, 24:25) nugalėjo „Alytaus“ ekipą.

Nuo pat susitikimo pradžios „Žalgiriui“ taškus rinko du žaidėjai: R.Varda ir J.Mačiulis. Sužaidus tris minutes pirmuosius taškus pelnė ir T.Klimavičius - 13:7. Kėlinuko viduryje savo taškų sąskaitą atidarė D.Šalenga, kuris pataikė dvitaškį ir tritaškį bei padidino kauniečių persvarą iki 11 taškų - 22:11. Žalgiriečių persvara buvo padidėjusi iki 12 taškų (27:15), o po pirmojo ketvirčio jie pirmavo 30:21.

Antrajame kėlinuke tęsėsi greitas žaidimas, o nesunkiai taškus rinkę kauniečiai padidino persvarą iki 18 taškų - 52:34. Bet vos tik „Žalgiris“ kiek atsipalaidavo, šeimininkai laimėjo atkarpą 12:2 ir sumažino deficitą iki 8 taškų - 46:54. Po antrojo kėlinuko „Žalgiris“ turėjo tą patį 9 taškų pranašumą - 57:48.

Antrąją susitikimo dalį kauniečiai pradėjo spurtu 8:0 ir susigrąžino dviženklį pranašumą - 65:48. Tačiau N.Varnelis ir A.Aleksandrovas įmetė po tritaškį bei sumažino atsilikimą (54:65). Daugiausiai sėkmingo A.Aleksandrovo žaidimo dėka „Alytus“ sumažino atsilikimą ir iki 6 taškų (63:69). Tačiau kauniečiai nesirengė atiduoti iniciatyvos. Ž.Janavičius ir R.Varda (3/3) pataikė po tritaškį ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą 78:65. Prieš pat kėlinuko pabaigą alytiškiai buvo sumažinę atsilikimą iki 6 taškų taškų, bet po trijų ketvirčių "Žalgiris" buvo priekyje 80:72.

Ketvirtajame kėlinuke alytiškiai ir toliau mėgino lipti kauniečiams ant kulnų ir likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes S.Kazevičiaus tritaškis sumažino deficitą iki 6 taškų (88:94), o A.Aleksandrovo tolimas metimas likus žaisti pusantros minutės priartino šeimininkus per 4 taškus - 95:99. „Žalgirio“ situaciją dar labiau komplikavo tikslūs S.Kazevičiaus baudos metimai (97:99), bet R.Vardos dvitaškis grąžino kauniečiams pasitikėjimą, o vėliau tikslūs J.Mačiulio baudos metimai įtvirtino sudėtingą pergalę 104:97.

„Alytus“: A.Aleksandrovas 27 (4 rez.perd.), N.Varnelis 18 (8 atk.kam.), S.Kazevičius 14 (4 rez.perd.), V.Šumskis 12, M.Janišius 10, R.Adomavičius 8.

„Žalgiris“: R.Varda 36 (dvitaškiai 11/15, tritaškiai 4/4, 4 per.kam.), T.Klimavičius, J.Mačiulis ir D.Šalenga (4 rez.perd.) - po 17, E.Žukauskas ir Ž.Janavičius - po 7, T.Masiulis 3, R.Alijevas 0 (metimai 0/6, baudos 0/2, 6 atk.kam., 4 rez.perd.).