Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienio vakarą buvo žaidžiami du susitikimai.

Šalies čempionas Milano „Inter“ klubas namuose po atkaklios kovos rezultatu 2-1 įveikė „Bologna“.

Pirmasis mačo įvartis buvo įmuštas 25 minutę - puikiai sužaidęs su komandos draugu Adriano, Zlatanas Ibrahimovičius stipriu smūgiu nuginklavo „Bologna“ vartininką Francesco Antonioli.

31 minutę po to paties Z.Ibrahimovičiaus perdavimo „Inter“ saugas Patrickas Viera galėjo įmušti ir antrajį komandos įvartį, tačiau šįsyk F.Antonioli sugebėjo apginti savo vartus.

Pačioje kėlinio pabaigoje ir Adriano turėjo puikią progą įmušti, tačiau ir vėl „Bologna“ vartininkas F.Antonioli išgelbėjo savo ekipą. 49 minutę Adriano neleistinai yra griaunamas baudos aikštelėje ir mačo teisėjas skiria 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai ir realizuoja pats puolėjas iš Brazilijos. 2-0 „Inter“ priekyje.

Tačiau vos po penkių minučių svečiai sušvelnino rezultatą - grubią klaidą padarė Javieras Zanetti ir tuo puikiai pasinaudojo „Bologna“ žaidėjas Vaggelis Moras, kuris ir pelnė įvartį.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė „Inter“ pergalę rezultatu 2-1.

Kitose šeštadienio rungtynėse Romos „Lazio“ namuose tik lygiosiomis sužaidė su „Lecce“.

„Lecce“ pirmavo po 26 minutę pelnyto Simones Tiribocchi įvarčio, tačiau 89 minutę rezultatą sugebėjo išlyginti Simone Inzaghi.