Šiandien Europos stadionus sudrebino aštuonerios UEFA Čempionų lygos antrojo turo rungtynės, kuriose geriausiai pasirodė Anglijos ir Ispanijos klubai, iškovoję po dvi pergales, bei turnyro debiutantė baltarusių BATE, namie atsilaikiusi prieš garsųjį Turino „Juventusą“.

„Manchester United“ po blankių lygiųjų pirmajame ture šį vakarą 3:0 nepaliko jokių šansų Kauno FBK „Kauno“ skriaudikei „Aalborgo“ vienuolikei. Kitose šios grupės varžybose „Villarrealis“ tik antrajame kėlinyje 1:0 palaužė Glazgo „Celticą“ ir taip pat įsirašė pirmąją pergalę.

F grupėje Miuncheno „Bayern“ tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su Liono „Olympique“ futbolininkais, o „Fiorentina“ namie 0:0 netikėtai nesugebėjo įveikti rumunų „Steaua“.

Londono „Arsenal“ savo stadione užtikrintai 4:0 patiesė Portugalijos čempionę „Porto“, o Stambule vykusi dvikova tarp „Fenerbahce“ ir Kijevo „Dynamo“ baigėsi taikiai 0:0.

H grupėje netikėtą tašką iškovojo skurdžiausia UEFA Čempionų lygos dalyvė Borisovo BATE, 2:2 baigusi rungtynes su „Juventusu“ iš Italijos. Kitame susitikime Ispanijos čempionė Madrido „Real“ ekipa 2:1 (2:1) parklupdė UEFA taurės ir Europos futbolo klubų supertaurės laimėtoją  „Zenitą“.

Mačą pilnutėliame „Petrovskio“ stadione komandos pradėjo atviromis kortomis ir jau 4 minutę krito pirmasis įvartis – rusai iš pradžių atmušė varžovų pakeltą kampinį, bet po pakartotinio Rafaelio Van der Vaarto perdavimo į šeimininkų baudos aikštelę kamuolį į savus vartus netyčia nukreipė „Zenit“ gynėjas iš Slovakijos Tomas Gubocianas.

Vis tik Dicko Advocaato auklėtiniai po praleisto įvarčio nepalūžo ir ėmė patys grasinti atvykėliams iš Madrido, o 25 minutę ir išlygino rezultatą – Andrejus Aršavinas kairiajame krašte suklaidino kelis ispanus ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kurioje nosį krapštęs Gabrielis Heinze pramiegojo už rekordinę sumą Rusijos futbolo istorijoje „Zenito“ įsigytą portugalą Danny. Šis grakščiu kojos mostu nepaliko jokių šansų net Ikerui Casillasui – 1:1.

Tiesa, rusai per greitai apsidžiaugė ir jau po 6 minučių patys turėjo antrąkart traukti kamuolį iš savo vartų – nesusipratimu šeimininkų gynyboje kaip visada šimtu procentų pasinaudojo Ruudas Van Nilsterroy‘us, persvėręs rezultatą savo klubo naudai 2:1.

Po pertraukos „Zenito“ futbolininkai diktavo žaidimo tempą ir savo sąlygas, bet taip ir nesugebėjo išgelbėti rungtynių. Bene realiausią progą išplėšti savo ekipai bent tašką turėjo aktyvusis Andrejus Aršavinas, kuris 79 minutę sukirto kamuolį į I. Casillaso vartų virpstą. Sunkiai išvargta „Real“ vienuolikės pergalė rezultatu 2:1 ir antrasis iš eilės „Zenito“ pralaimėjimas, labai sukomplikuojantis debiutantų šansus pratęsti kovą dėl UEFA Čempionų lygos trofėjaus.

Visų antradienį žaistų susitikimų rezultatai ir grupių turnyrinės lentelės po dviejų turų:

E grupė

Olborgo „Aalborg“ (Danija) - „Manchester United“ (Anglija) 0:3 (0:2)

„Villarreal“ (Ispanija) - Glazgo „Celtic“ (Škotija) 1:0 (0:0)

1. „Manchester United“    2 1 1 0 3:0 4

2. „Villarreal“                   2 1 1 0 1:0 4

3. „Celtic“                        2 0 1 1 0:1 1

4. „Aalborg“                    2 0 1 1 0:3 1

F grupė

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) – Liono „Olympique“ (Prancūzija) 1:1 (0:1)

Florencijos „Fiorentina“ (Italija) - Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 0:0 (0:0)

1. „Bayern“          2 1 1 0 2:1 4

2. „Fiorentina“      2 0 2 0 2:2 2

3. „Olympique“    2 0 2 0 3:3 2

4. „Steaua“          2 0 1 1 0:1 1

G grupė

Londono „Arsenal“ (Anglija) - „Porto“ (Portugalija) 4:0 (2:0)

Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) - Kijevo „Dynamo“ (Ukraina) 0:0 (0:0)

1. „Arsenal“          2 1 1 0 5:1 4

2. „Porto“             2 1 0 1 3:5 3

3. „Dynamo“         2 0 2 0 1 1 2

4. „Fenerbahče“    2 0 1 1 1:3 1

H grupė

Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) – Madrido „Real“ (Ispanija) 1:2 (1:2)

Borisovo BATE (Baltarusija) - Turino „Juventus“ (Italija) 2:2 (2:2)

1. „Real“          2 2 0 0 4:1 6

2. „Juventus“    2 1 1 0 3:2 4

3. BATE          2 0 1 1 2:4 1

4. „Zenit“         2 0 0 2 1:3 0

Siūlome pasižiūrėti centrinio vakar dienos mačo tarp „Zenito“ ir „Realo“ komandų įvarčius: