Anglijos „Premier“ lygoje šiandien buvo sužaisti aštuoni šalies futbolo pirmenybių 6-ojo turo susitikimai. Didžiausią sensaciją pateikė lygos naujokė „Hull City“ ekipa, Londone 2:1 patiesusi patį „Arsenalą“.

Po šios nesėkmės Arseno Wengero auklėtiniai prarado pirmąją turnyrinės lentelės vietą, kurią okupavo Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ klubai.

„Chelsea“ svečiuose 2:0 sudorojo „Stoke“ futbolininkus, o „Liverpool“ futbolininkai po ispano Fernando Torreso dublio taip pat tokiu pačiu rezultatu laimėjo derbį su „Evertonu“.

Pagaliau tris taškus į savo sąskaitą įsirašė ir titulą ginantis „Manchester United“, kuris „Old Trafforde“ tik antrajame kėlinyje 2:0 palaužė „Boltoną“. Pirmąjį susitikimo įvartį pelnė po traumos atsigaunantis portugalas Cristiano Ronaldo, 60-ąją minutę sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį, o 77-ąją minutę šeimininkų pergalę užtvirtino puolėjas Wayne`as Rooney.