Antrą nesėkmę iš eilės Vokietijos „Bundesligos“ čempionate patyrė titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas. Jis išvykoje 0:1 neatsilaikė prieš „Hannover“ vienuolikę ir turnyrinėje lentelėje nusirito net į devintą vietą.

Vienintelį įvartį šeimininkams 23 minutę pelnė saugas iš Vengrijos Szabolcsas Huszti.

Tikra įvarčių fiesta ir tikras trileris vyko Brėmene, kur vietos „Werderis“, net ir be vieno iš aikštės pašalinto žaidėjo, 5:4 palaužė lygos naujokus „Hoffenheimo“ futbolininkus. „Werder“ ekipai, po pirmojo kėlinio pirmavusiai net 4:2, 81 minutę išplėšė turkas Mesutas Ozilas.

Turnyro lydere po šešių turų tapo „Hamburger“ komanda, kuri namie minimaliu rezultatu 1:0 parklupdė Mėnchengladbacho „Borussią“. Į antrąją vietą šoktelėjo Leverkūzeno „Bayer“  vienuolikė, svečiuose po atkaklios kovos 3:2 privertusi kapituliuoti „Bochumą“.