Kauno „BC Kaunas Triobet“ klubas pergalingai debiutavo oficialiose rungtynėse. Šeštadienį kauniečiai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse svečiuose 86:74 (23:19, 22:18, 24:20, 17:17) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.

Nors susitikimą tiksliu dvitaškiu pradėjo aikštės šeimininkų ekipos vidurio puolėjas Mindaugas Kalvelis, netrukus kauniečiai atsakė keturiais Vytenio Jasikevičiaus bei aštuoniais Juozo Ramanausko taškais ir sužaidus keturias minutes „BC Kaunas Triobet“ jau pirmavo 12:3. Nepaisant Lino Šalkaus paprašytos minutės pertraukėlės svečiai ir toliau dominavo aikštėje bei įpusėjus kėliniui po Artūro Milaknio tolimo metimo pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 17:7. Visgi marijampoliečiai nesutriko, laimėjo trijų minučių atkarpą 10:2 ir po pirmojo kėlinio turėjo tik keturių taškų deficitą - 19:23.

Antrąjį kėlinį kauniečiai vėl pradėjo spurtu 6:0 ir susigrąžino dviženklį pranašumą - 29:19. Vėliau abi komandos žaidė apylygiai, todėl ir rezultatas svyravo ganėtinai nedaug. Likus žaisti tris minutes „BC Kaunas Triobet“ priekyje - 41:29. Per likusias tris minutės ir toliau niekas aikštėje kardinaliai nepasikeitė. Įpusėjus susitikimui „BC Kaunas Triobet“ pirmauja 45:37.

Po didžiosios pertraukos į aikštelę grįžę „Sūduvos“ krepšininkai dviejų minučių atkarpą laimėjo 4:0 bei sumažino deficitą iki keturių taškų (41:45). Visgi netrukus keturis taškus iš eilės pelnė J.Ramanauskas, dvitaškį pridėjo Šarūnas Vasiliauskas ir kauniečiai susigrąžino dviženklę persvarą - 51:41. Nors ketvirčio pabaigoje suvalkiečiams vėl buvo pavykę šiek tiek priartėti, „BC Kaunas Triobet“ komandai sėkmingai sužaidė paskutiniąsias dvi kėlinio minutes ir likus dešimčiai minučių pirmauja 69:57.

Lemiamą ketvirtį kauniečiai pradėjo spurtu 9:2 ir rungtynių nugalėtojas nebekėlė jokių abejonių - 78:59. Skirtumą „Sūduvos“ komandai pavyko sumažinti tik susitikimo pabaigoje, kai Kauno klube aikštėje buvo atsarginiai krepšininkai. „BC Kaunas Triobet“ laimėjo rungtynes rezultatu 86:74.

„BC Kaunas Triobet“: Artūras Milaknis 23 (dvitaškiai 5/7, tritaškiai 4/6 tritaškiai, Povilas Butkevičius 18 (dvitaškiai 8/12, 10 atk. kam.), Vytenis Jasikevičius 17 (dvitaškiai 6/9, 4 rez. perd.), Juozas Ramanauskas 16 (dvitaškiai 6/7, baudos 4/4, 6 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas 8 (11 rez. perd.), Tomas Rakauskas ir Šarūnas Vėlius - po 2.

„Sūduva“: Marius Runkauskas 17 (8 rez. perd., 6 kl.), Marius Valukonis 16 (dvitaškiai 7/12, 7 atk. kam., 5 kl.), Mindaugas Kalvelis 13, Tomas Černeckis 10, Justas Kaziliūnas 6, Nikolazas Vashakidzė ir Andrius Čižikas - po 5, Paulius Joneliūnas 2.