Rygoje prasidėjo SEB BBL prezidento taurės turnyras. Pirmose pusfinalio rungtynėse praėjusio sezono LKL vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“, kurio gretose nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų, 89:76 (26:17, 27:16, 13:19, 23:24) nepaliko šansų A. Gomelskio taurės turnyro nugalėtojui Kauno „Žalgiriui“.

Jau pirmosiomis dvikovos akimirkomis po kelių B.Milisavljevičiaus metimų „Lietuvos rytas“ atitrūko 9:4. Du kartus iš toli pataikė D.Zavackas ir viulniečių persvarą padidėjo iki 6 taškų - 15:9. Kauniečiams tarsi trūko susikaupimo ir jie labai sunkiai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje. Po M.Anisimovo dvitaškio su pražanga „Lietuvos rytas“ įgijo dviženklį pranašumą - 21:11. Kauniečiams buvo pavykę sušvelninti skirtumą, bet kėlinuko pabaigoje M.Bjelica pataikė iš toli ir padidino „Lietuvos ryto“ pranašumą iki 9 taškų - 26:17.

Antrajame kėlinuke „Lietuvos rytas“ tęsė sėkmingą pasirodymą. Daugiausiai M.Bjelicos ir B.Milisavljevičiaus pastangomis vilniečiai didino persvarą. Tuo tarpu „Žalgirio“ krepšininkai ir toliau nerado savo žaidimo. Kėlinuko pabaigoje tritaškį įmetė M.Prekevičius ir „Lietuvos rytas“ ilsėtis išėjo turėdamas didžiausią pranašumą - 53:33.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ ėmė mažinti skirtumą. Aktyvaus J.Mačiulio ir P.Jankūno žaidimo dėka trečiojo kėlinuko viduryje skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki 12 taškų (46:58), bet 5 taškus iš eilės pelnė M.Gecevičius. Po trijų ketvirčių „Lietuvos rytas“ turėjo 14 taškų pranašumą 66:52.

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai dar mėgino spardytis iš paskutiniųjų ir vytis savo varžovus, bet to padaryti jiems nepavyko - užtikrintą ir pelnytą pergalę rezultatu 89:76 šventė vilniečiai.

„Lietuvos rytas“: B.Milisavljevičius 18, M.Anisimovas 16, M.Bjelica 11, M.Prekevičius, D.Zavackas ir M.Gecevičius - po 10, S.Babrauskas 8, J.Sinica 6.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 18, J.Mačiulis 14, D.Šalenga ir M.Brownas - po 12, W.Deane'as 7, L.Woodsas 6.