Šiandien prasidėjo LKL 2008 - 2009 metų sezonas. LKL atidarymo rungtynėse Kėdainių „Nevėžis“ rezultatu 89:76 (24:12, 28:23, 23:16, 14:25) be didesnio vargo nugalėjo Alytaus „Alytų“.

Pirmuosius šio sezono taškus pelnė Žydrūnas Urbonas, kuris po puikaus komandos draugo perdavimo įdėjo kamuolį iš viršaus (2:0). Vis dėlto vėliau „Nevėžis“ drausmingo ir greito žaidimo dėka persvėrė rezultatą. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui kėdainiečiai jau turėjo dviženklę persvarą (14:3). Iki kėlinuko pabaigos šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą (24:12).

Antrajame ketvirtyje ir toliau „Nevėžio“ krepšininkai ne tik demonstravo geležinę gynybą, tačiau atrodė greitesni, staigesni ir taiklesni. Po Dariaus Šilinskio dvitaškio skirtumas padidėjo iki 22 taškų (37:15). Puikiai rungtyniavo Kėdainių komandos snaiperis Benas Veikalas, kuris per pirmuosius du kėlinukus pataikė visus 3 mestus tritaškius. Į persirengimo kambarius kur kas geresnės nuotaikos išėjo šeimininkai, kurie po pirmosios susitikimo pusės pirmavo 17 taškų (52:35).

Po ilgosios pertraukas abiejų ekipų žaidimo tempas kiek išsilygino. Po Ž.Urbono reido link krepšio "Nevėžio" persvara sumažėjo iki 14 taškų (56:42). Netrukus Marius Janišius atotrūkį sumažino iki 12 taškų (56:44). Vis dėlto netrukus Kėdainių komanda stabilizavo situaciją ir daugiausiai B.Veikalo pastangomis savo persvarą padidino iki 18 taškų (64:46). Netrukus Gintaras Leonavičius įspūdingo šuolio pagalba atkovojo kamuolį puolime, pelnė du taškus su pražanga ir atstatė kėdainiečiams 20 taškų pranašumą (71:51). Povilas Šakinis paskutinę kėlinuko sekundę pataikė metimą iš vidutinio nuotolio ir „Nevėžis“ pasiekė rekordinę persvarą (75:51).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje „Alytaus“ krepšininkai dar bandė sukurti intrigą, tačiau netrukus šeimininkai pataikė keletą metimų ir palaidojo varžovų viltis nugalėti - 89:76.