Anglijos futbolo lygos taurės („Carling Cup“) trečiojo etapo rungtynėse antradienį įspūdingą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ komanda, kuri namuose net 6:0 (3:0) sutriuškino „Sheffield United“ futbolininkus.

Nugalėtojų gretose tris įvarčius įmušė 19-metis meksikietis Karlosas Albertas Vela (44, 50, 87). Du kartus pasižymėjo danas Niklas Bentneris (31, 42), kartą - 16-metis britas Džekas Vilširas (57).

Anglijos čempionė „Manchester United“ komanda namuose 3:1 (1:0) įveikė „Middlesbrough“ vienuolikę.

Pirmąjį susitikimo įvartį 25-ąją minutę įmušė rezultatyviausias praėjusio sezono šalies pirmenybių žaidėjas Kristianas Ronaldas. 56-ąją minutę rezultatą išlygino „Middlesbrough“ klubo žaidėjas Adamas Džonsonas.

66-ąją mačo minutę pašalinus iš aikštės „Middlesbrough“ futbolininką Emanuelį Pogatecą, „Manchester United“ komandos žaidėjai Rajanas Gigsas (79) ir Nani (90) po kartą nuginklavo varžovų vartininką ir šventė pergalę.