Vakar Europos stadionus sudrebino dar aštuonerios pirmojo UEFA Čempionų lygos grupių varžybų turo rungtynės, iš kurių net ketverios baigėsi taikiai.

Titulą ginantis „Manchester United“ savo aikštėje nesugebėjo pralaužti Ispanijos vicečempionės „Villarreal“ ekipos gynybos ir buvo priverstas tenkintis nulinėmis lygiosiomis. Beje, tai buvo jau trečias šių komandų tarpusavio mačas iš eilės Čempionų lygoje, kai jos savo varžovams neįmuša įvarčio.

Ne ką geriau sekėsi ir kitam Anglijos gigantui Londono „Arsenalui“. Arseno Wengero auklėtiniai Ukrainoje susitiko su Kijevo „Dynamo“ ir nuo pralaimėjimo išsigelbėjo tik 88 minutę, kai įvartį įmušė prancūzas Williamas Gallas – 1:1.

Kauno FBK „Kauno“ skriaudikė Olborgo „Aalborg“ vienuolikė jau pirmajame ture pateikė nemažą staigmeną ir iš nesvetingo Glazgo stadiono išsivežė tašką sužaidusi 0:0 su vietos „Celtic“ komanda. Rungtynių didvyriu tapo 33-ejų metų danų vartų sargas Karimas Zaza, pirmajame kėlinyje atrėmęs 11 metrų baudinį.

Be lygiųjų baigėsi tik abu H grupės mačai – Turino „Juventus“ namie po atkaklios kovos 1:0 privertė kapituliuoti UEFA taurės laimėtoją Sankt Peterburgo „Zenitą, o Madrido „Realas“ taip pat nelengvai 2:0 įveikė Borisovo BATE klubą iš Baltarusijos.