Europos Supertaurę penktadienį Monake surengtame kasmetiniame mače iškovojo UEFA taurės laimėtojas Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas, rezultatu 2-1 įveikęs Čempionų lygoje triumfavusią Anglijos „Manchester United“ ekipą.

Aktyviau žaidę Rusijos vienuolikės futbolininkai į priekį įsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet po kampinio galva kamuolį į tinklą pasiuntė puolėjas Pavelas Pogrebniakas.

Tuo Mančesterio komandos nemalonumai nesibaigė - jau po pertraukos, 59 minutę, suklaidinęs tris varžovus į „raudonųjų velnių“ baudos aikštelę įsiveržė ir tiksliu smūgiu puikų įvartį pelnė portugalas Danni. Verta pažymėti, jog Sankt Peterburgo klubui šis buvęs Maskvos "Dinamo" saugas prieš keletą dienų atsiėjo net 30 milijonų eurų.

Tiesa, anglų viltys išplėšti bent pratęsimą atgimė 73 minutę, kai po Carloso Tevezo perdavimo iš arti Viačeslavą Malafejevą nuginklavo gynėjas Nemanja Vidičius.

Visgi surengti tikro varžovų vartų šturmo ne itin sėkmingai naująjį sezoną pradėjusiems Sero Alekso Fergusono auklėtiniams nepavyko, o 90 minutę savo nusivylimą pademonstravo „Manchester United“ saugas Paulas Scholesas, tyčia bei labai akivaizdžiai pasiuntęs kamuolį į tinklą ranka.

Tai buvo jau antrasis futbolininko įspėjimas dvikovoje, todėl teisėjas išvarė jį iš aikštės.